Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok. Lett...

35 hetes kismama vagyok. Lett egy kinövésem a hüvelybemeneten. Szerintem szemölcs a párom szerint nem az. A szemölcs ezen a területen ugyan úgy néz ki mint a test többi részén, vagy inkább egy apró bőrkinövéshez hasonlít?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt. Nézesd meg, szólj a legközelebb vizsgálaton. Nekem a dokim tojt rá, én meg nem szóltam külön, mert azt gondoltam, ha baj lenne, akkor mondaná, aztán a szülőágyon derült ki, hogy hpv-m van, és a szülész ki volt akadva, hogy ezt a terhesgondozáson hogy a fenében nem vették észre.
2010. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a hpv-vel mi a teendő?
2010. márc. 21. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
a hpv-t le kell égetni, vagy kivágatni, fájdalommentes. Bőrgyógyász az illetékes. Nekem a kezemen volt, most vágattam ki, nem volt vészes, de halaszthatatlan. Menj el bőrgyógyáaszhoz, neki mutasd meg. Egyébként nekem is van szemölcs a szeméremdombomon, de az nem hpv vírus okozta, doki is mondta, a nődoki és a bőrdoki is.
2010. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a hpv szemölcs az olyan karfiolszerű kinövés kis barna pöttyel (pöttyökkel) benne. Lehet, csak egy éranyajegyed van, vagy mittudomén. Mióta van ez a kinövés és mekkora? A hpv vírus okozta szemölcs-vírusszemölcs egyébként a hüvelyi úton történő szüléskor jelentene problémát, mert megfertőzheted a kicsit, s császárt javasolnak inkább, ha a szemölcs ott van, és ˝útban˝ . De bőrgyógyász! Holnap! előző
2010. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt,és nőgyógyász égette le.
2010. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!