Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor alszom a baba is...

Amikor alszom a baba is alszik a pocakomban? Vagy ez hogy van? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyém ari volt, mindig akkor szundizott, de ez nem törvényszerű. De sok kismami panaszkodik, hogy így se jó az alvás, úgy se, mert a pici tornázik:) Ez később lehet majd érezni, amikor neki is kialakul az ébrenlét-alvás ciklusa. kb. a 32 héttől)
2010. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. márc. 22. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
a kislányom annó nyugis volt míg aludtam. a kisfiam viszont számtalanszor felébresztett. olyan erővel rugdosott egész éjjel, h már szinte fájt. sajnos az éjszakai műszak még születése utáni másfél évig eltartott.
2010. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam általában akkor volt aktív mikor én nyugiban voltam. Mikor ültem, és dolgoztam, vagy mikor aludni próbáltam. Séták alkalmával pedig alig alig volt aktív. Persze olyankor is voltak megmozdulásai, de általában Ő akkor pihent:)
2010. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont akartam én is ezt kérdezni. Olyan aranyos a drágám, éjjel alszik, ha esetleg kimegyek pisilni és visszafekszek akkor egy picit helyezkedik aztán alszik tovább. Reggel együtt kelünk. Nappal szerencsére sokat jelentkezik. :-)

Reméljük igy lesz ide kint is! :-)

2010. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyvben olvastam hogy a dokik (anglia) azt mondják nappal a babák többsége azért alszik illetve van nyugiban mert az anyuka mozgása elringatja éjjel pedig partyzik odabenn. Lehet nem igaz de aranyos.
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!