Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes-szex, meddig lehet?

Terhes-szex, meddig lehet?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok. Úgy érzem végre úgy helyezkedik a kis pocaklakó hogy végre teljeskörűség élveztem a szexet. Párommal adtunk is az érzésnek, jó hosszasan, több pózban.

Meddig lehet ilyen önfeledten - bőven kielégítően , (erőteljesen) szexelni?



2015. dec. 4. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mi az erőteljes szexet azért hanyagoltuk a terhesség alatt. Lehet szexelni, de azért ésszel.
2015. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Erőteljesen a terhesség alatt nem kéne, inkább óvatosan, azt viszont végig lehet ha nincs probléma és az orvos nem tiltja.
2015. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

(másfél óra) Erőteljesen ~ intenzíven. Most örülök hogy nincs úgy útban a pocaklakó mint az előző hetekben, de gondolom ez változik.


Maga a szex az meddig működhet? Mert eddig is összebújtunk, de vigyáztunk arra hogy hogy kényelmes, meg egyebek...

2015. dec. 4. 13:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A szex addig működik amíg neked jól esik vagy a míg az orvos azt nem mondja, hogy állj, ennyi volt. Tényleg, ésszel csináljátok, a baba többet ér. Nem mellesleg nem sokáig fogod 1,5 óráig bírni már, az biztos.
2015. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig bírjátok. Amúgy eddig sem volt útban a pocaklakó, már méretéből fakadóan sem lehetett.
2015. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
1,5 óra?! Azta! Maga a szex, vagy mindennel együtt?
2015. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az erőteljes szextől tartanék. De amíg neked jó, (pocakkal sincs gond), akár az utolsó napig. Mi nem végig voltunk együtt, mert befordult elég korán, és zavart a tudat. Meg kényelmetlen is volt egy pocakméret után.
2015. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ment a móka a szülés előtt pár órával is (szülésznő tanácsára), de csak óvatosan, semmi vadulás.
2015. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia 21 hetes vagyok mi első 12 hétben nem voltunk együtt mert sokat görcsöltem ...többre néztük babát mint hogy baja legyen ... 12 héttől viszont hetente vagyunk együtt de óvatosan lassan ( nem durvulosan ) hisz bármi lehet , nem tudnék azzal a tudattal élni hogy egy kis durva szex miatt ment el a babám azért szerintem ki lehet bírni ezt a pár hónapot lassú gyengéd szexel... nekem párom alapból mindig kérdezi hogy nem gyors e valtsunk pozt szóval figyel rám/ránk. A másik azért az s másfél óra szerintem kicsit sok... orgazmustol alapból méh össze huzodasod van most lehet szedsz magneziumot de figyelni kellene ezekre meg a huvelyed is szaradhat persze ha hasznaltok sikositot nincs gond ....nekem néha a 20 perc szex is sok már .... inkább máshogy szoktuk befejezni mert nekem már azért a pocak útban van meg elég hamar elfaradok. Szóval lényeg az hogy ha szexeltek azért az egyikotok legyen észnél csak benned van egy baba ne egy gemeny szex miatt veszitsetek el ( lehet le hurrogsz de lehet ilyen levalik a mehlepeny és vége is ) .


Boldog baba varast kívánok.

2015. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Most pár napig biztos hogy nem, mert elég jó kis izomlázam lett a combomban. Szárazsággal nincs gond, és nagyon nedvesedő tipus vagyok.

Akik pislognak a másfél órán: én 24 vagyok a párom 30 és mind a ketten jó formában vagyunk. Párom 3x ment el és jó sokszor. gyengéd kényesztető kezdés ahogy illik, utána meg nemigen volt megállás, csak lassabb tempók. A pici is pont egy ilyen akcióban fogant meg :)


Utolsó - köszönöm neked is, odafigyelek majd a dolgokra.

2015. dec. 5. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!