Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjött, de lehet mégis...

Megjött, de lehet mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A menstruációm 1-2 nappal hamarabb jött meg, először egy barna folt jelezte, tettem fel tampont, később mikor cseréltem, láttam, hogy nem élénk piros (ált. olyan), hanem van benne kis barnás is. Eléggé görcsöltem, ez volt tegnapelőtt. Tegnap már pirosabb volt, viszont azóta nagyon gyakran járok pisilni, pedig ahhoz képest nem ittam/iszok sokat, indulás előtt direkt elmentem wcre, hogy hazáig kibírjam, de már útközben majd bepisiltem. Tegnap estétől ma reggel cseréltem, nem sok volt, de raktam fel megint, mert még ez csak a 3.nap. Nem szoktam görcsölni csak első nap, de most tegnap is, és még most is, olyan mintha vájkálnák az alhasam vagy nem tudom. Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok? Most még nem tervezzük, így remélem csak a menzeszem más mint általában.
2015. dec. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nappal hamarabb jött meg eleinte csak barnás folt wc papíron látszott aztán elkezdtem vérezgetni nem az az élénk piros volt hanem sötétebb. Tartott 4-5 napig. Vége lett teszteltem és pozi lett.

Nem védekeztetek?

2015. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elég stresszes hónap áll mögöttünk, így előfordult, hogy nem igazán figyeltünk oda.
2015. dec. 4. 14:05
 3/6 A kérdező kommentje:
eléggé fel van puffadva az alhasam, és kemény, bár az lehet a vérzéstől is.
2015. dec. 4. 14:08
 4/6 A kérdező kommentje:
hőhullámok jönnek rám..
2015. dec. 4. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp csinálnék egy tesztet, ha ilyen szokatlan a mensesed, mert ha mégis terhes vagy, akkor ha vérzel orvoshoz kellene menned. Szóval vegyél egy tesztet, csináld meg és kiderül. Írd majd meg mi lett.
2015. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!