Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 8. hetében tegnap...

Terhességem 8. hetében tegnap este spontán elvetéltem. Előtte minden rendben volt, dobogott a szíve, növekedett. Mitől lehetett ez, hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
a férjem és én is totál kivagyunk. mikor próbálkozhatunk újra?
2008. szept. 14. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon sajnálom ami Veletek történt.Sajnos nem tudni mi okozta.Nekem 2001-ben volt és én már 12 hetes voltam vele.Nagyon nehezen éltük túl.De úgy fogtuk fel beteg lehetett.Másképp nem ment.Ha jol tudom 3-6 hónapig kell várni amig újra lehet próbálkozni.Én ezek után 2004 ben estem megint teherbe.De ez nem a lelkibajoktól alakult igy.Egészséges lányom született és most újra várandós vagyok!Csak azt tudom tanácsolni próbáljátok túltenni magatokat ezen!Minden jót Nektek!
2008. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Én is nagyon sajnálom,februárban estem teherbe és elötte 3 spontán vetélésen estem túl,átérzem helyzetedet.Sok minden okozhatta,pl stressz vagy valami betegség vagy bármi más:(.Ne add fe, pedig én ismajd bele haltam a bánatba,de hittem,hogy siekrült.Most 28 hetes terhes vagyok és ezért a babáért sokat harcoltam.
2008. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
a vetélések után nektek csináltak kaparást???
2008. szept. 14. 13:38
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem!a munkahelyemen történt potn akkor akartam újabb tesztet készíteni:S.Gondolhatod!Ne add fel:)
2008. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Én is nagyon sajnálom, de gondolj arra, hogy lehetséges, hogy beteg volt így viszont később lehet majd egészséges babád.Velem még soha nem történt ilyen (még csak 18 vagyok) de anyukám mondta, hogy az ilyenek után csinálnak, igen menni kell, mert nehogy még benned maradjon valami és bajt okozzon később.De erről nőgyógyász mond többet meg majd ő ítéli meg.
2008. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem idén február 14-én volt szintén egy spontán, én is 8 hetes voltam.

nekem is mindenki azt mondta, hogy biztos beteg volt, de én mondjuk dolgoztam is fizikai munkát, nem nehezet, csak egész nap állni szaladgálni szóval én arra tippelek az én bajomat a munka okozta.

most 12 hetes vagyok és 6 hetes koromtól itthon vagyok, gyogyszereket kaptam az elején,pihenek sokat ugy néz ki rendben van, de nem bizom el magam.

egyébkén azt is hallottam az első terhességeknél (nekem az volt)az is előfordulhat, hogy a szervezet nem tud alkalmazkodni és ezért kilök mindent amit nem tud hova tenni. én 3 teljes hónapot és a 4. honap mensijét vártam meg és ujra próbálkoztunk. juni 17 körül már meg is fogant.teljesen átérzem a helyzetedet, támaszkodj a családodra az nagy erőt tud adni.

kitartás!!!

lesz babátok és csoda szép lesz!

12 hetes kismama.

2008. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
az 1.válaszoló vagyok.Igen mindenképpen kellett csinálni.Én iszonyatosan véreztem és talán mondhatom úgy hogy a sok lelki fájdalomhoz nem társult fizikai fájdalom.Ha még nem tetted meg akkor mindenképp menj orvoshoz.Nézesd meg magad!
2008. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Anyukám azt mondta, hogy a természet nem hagyja ott azt ami beteg, kiveti.Ő eredetileg szülésznő és most nőgyógyász mellett asszisztens.Tehát jól tudja.

Együttérzek veletek mélységesen.Kitertás és hidd el hamarosan anyuka leszel csak bízz benne!egy 7 hetes kismama

2008. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

az utolsó válaszoló vagyok, (február 14-es)

nekem alig fájt enyhe mensis görcseim voltak és alig-alig véreztem, csináltak nekem is tisztitást du. és estére haza is mehettem, utána sem véreztem csak picit.

mindenféleképpen lásson orvos!!!

2008. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Természetes szelekció.

A méh v.mely rendellenessége,gyulladás,dohányzás,fertőzés,láz,trauma,cukorbaj,vérszegénység,sperma eredetű,kromoszóma rendellenesség,gyógyszerek,oltás...

2008. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!