Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen látja az a doki...

7 hetesen látja az a doki hüvelyi UH-n hogy esetleg el van halva a magzat, vagy méhen kivüli a terhesség?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert nagyon kemény alhasi görcseim voltak, 1 2 hétig, akkor még nem tudtam hogy babát várok. Elméletileg mivel PCOS vagyok (nagyon ritkán van peteérés) nehezen is esek teherbe, igy nem is gondoltam hogy terhes is lehetek. Egyszer szeretkezés után élénk pirosan elkezdtem vérezni de nem sokat csak két foltnyit. Következő héten mentem dokihoz. Akkor mondta hogy 7 hetes vagyok.

Azóta voltam már még egy vizsgálaton most töltöm a 11 hetemet de nem mondta hogy baj lenne...! Én pedig aggódom! Hisz nem véletlenül görcsöltem annyira. Nagyon erős görcsök voltak, ájulási szinten voltam naponta többször is, és emellett szedtem fájdalom csillapitokat.

A terhességi jelek megvannak. Szédelgés, émelygés, csúnya bőr, gyakori vizelési inger, stb...

Április elején megyek majd megint vizsgálatra. A doki fizetős...de ők sem tudhatnak mindent! Vélemények?


2010. márc. 22. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha azóta már voltál vizsgálaton, és minden rendben volt, akkor biztosan nincsen baj! Ne parázz feleslegesen. Ha azért véreztél volna mert elment a baba, akkor az kiderült volna már a következő vizsgálaton!

Nyugi, ne görcsölj. Jó babavárást!

(amúgy milyen fura, hogy a dokinak nem hiszel, de egy fórumon a sok ismeretlennek el fogod hinni, hogy nincs baj. Persze nem bántani akarlak isten ments, sőt, én is ilyen vagyok, de azért fura:D)

Szóval ne aggódj!

2010. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mutatta a doki a baba szívhangját???

2010. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 szer voltam. Először 7 hetesen csak képet mutatott! Másodszor meg csak megnyomkodott, valami nyaki redőt mondott h zárva. Gondolom szivhang majd áprilisba lesz...
2010. márc. 22. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj mert abból lesz inkább baj!!!!! A doki 11hetesen biztos megnézte a szívhangot meg amit kellett és tuti rendben volt minden. (Én a második gyermekemmel 6. héttől véreztem 6-7 napot rendesen mintha meglett volna a havim) és a kicsi kapaszkodott rendesen!!!! Most 14 hónapos
2010. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most vagyok 11 hetes...akkor 7 hetes voltam...és képen kivül nem láttam és hallottam semmit...
2010. márc. 22. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért,hogy ne idegeskedj holnap reggel menj el a szülészeti ambulanciára és csinálnak egy Uh-t abból gyorsan kiderül minden és nem kell még hetekig aggódni :)
2010. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!