Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! Terhességi cukor?...

S. O. S.! Terhességi cukor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam terheléses cukorvizsgálaton!És az éhgyomori cukrom 6.4 lett!!!Azt mondta a laboros nő ,hogy az nagyon sok!Megittam a cukros vizet,majd megint levették a vért 2 óra múlva!Szerintetek mire számíthatok???Nagyon kétségbe vagyok esve...:(((Valakinek tapasztalat???
2010. márc. 22. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem az első jó volt(4,5), a második lett rossz, de annak később van meg az eredménye. nem lehet tudni mennyi lesz a második eredményed. ez szeretnéd, hogy megsaccoljam? foglalmam sincs. reméljük jó lesz. ha nem, írhatsz, segítek. oda kell figyelni, diétázni,nem játék, de ha figyelsz, akkor semmi gond nem lesz..
2010. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, az sok, 3,5 és 6,1 intervallumba kell essen az éhomi és 7,8 alatt kell legyen a terhelt. Honnan tudták megmondani az éhomid, akkor a terheltet miért nem mondták, ezt nem értem. én mindkettőt később tudtam meg, de egyidőben. Ha nincs nagyobb gond a cukroddal, még visszamehet a terhelés után két órával 6 körülre is az értéked, de nem kisebb a valószínűsége, mint annak,hogy több lesz, sajnos. De ne ijedj meg, szerezz be egy cukormérőt és mérd magadnak étkezések után egy órával. Az a fontos, hogy akkor 7 alatt legyen mindig. A terhelés megbolondítja a szervezetet. Ja és az éhomi is a fenti intervallumba essen. Nem ettél előtte?? Vérvétel előtt..
2010. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia!Onnan tudom az éhgyomorit,hogy azt olyan kis mérővel csinálták!Csak az ujjamból cseppentette rá a vért!Enni nem ettem,csak bevettem a gyógyszereim vízzel!!!De ezt előtte megkérdeztem a védőnőt,hogy bevehetem e?Tehát vettek csináltak olyan kis mérővel egy éhgyomorit,utána vettek vért a karomból,majd megittam a cukros vizet és 2 óra múlva megint levették a vért de csak a karomból!Akkor már nem nézték megint a kis mérővel:(((
2010. márc. 22. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
egyetértek vegyél magadnak egy kis mérőt és addig is ellenőrizd a cukrod, amíg nincs eredmény. de ha már előtte levették a kis mérővel utána is megnézhették volna, hogy parázz feleslegesen napokat! magyar eü, ennyi!
2010. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy vércukormérőt, vagy hívd fel a védőnődet elsőkörben és kölcsönözz egyet egy napra. Elsőkörben őt hívd, mert elég drágák ezek a kütyük és egyik napon menj be hozzá éhomi vérvételre (ha nem ad kölcsön) és egyél valamit, menj el reggelizni, úgy ahogy szoktál, és egy óra múlva mérje meg megint. Igyál kakaót is vagy két dl, vagy tejet, amelyiket szereted, mert ha nem megy 7 alá, akkor tuti diéta van. Egyél meg mondjuk egy vajaszsemlét szalámival, két del kakaóval. Vagy valami finomabbat is ehetsz, kakaóscsigát :) Na viccet félretéve, írd meg majd mi lett.
2010. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Most beszéltem a védőnőmmel,azt mondta,hogy hivatalosan már tilos is lett volna megitatniuk velem azt a löttyöt:(((Azt mondta,hogy előfordulhat,hogy a terheléses eredmény jó lesz!Mert volt már rá példa!Holnapra lesz eredmény:(((Lesz egy álmatlan éjszakám!Nagyon féltem a kisbabám:(((Nagyon sokat vártam rá!Köszönöm szépen a válaszaitokat!!!
2010. márc. 22. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy ha már az éhgyomri magas akkor nem itatják a cukros lötyit. De nyugi ne aggódj,ha mégis rossz lesz az eredmény kezelve lesz a cukrod, nem lesz a babának semmi baja.
2010. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Háááááát velem megitatták:((((((((
2010. márc. 22. 17:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megjött az eredmény!Mint kiderült,hogy a kis kütyüvel mért az nem is 6.4 volt,hanem kielemezték rendesen is és úgy csak 5.9!Az sem kevés de még elfogadták!A terhelt meg 7.2 lett,azt mondta a doki,hogy épp határeset!!!És leb@sztak,hogy miért ettem előtte este???Merthogy este 6 után már elvileg nem lehetett volna...nah ezt nekem senki nem mondta:(((
2010. márc. 23. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
ismét csak a magyar eü helyzetet "dícséri", mondani nem mondanak semmit, ők sem tartják be a szabályokat, és ha te nem tájékozódsz önszorgalmilag még le is pirítanak, mint egy ovist! ehhez kell a későbbiekben is hozzászokni, itt a fórumon nagyon sokan segítenek, a legtöbben olyanok, akik végigcsinálták, inkább kérdezz itt, még ha nem is mindig egyértelmű a válasz!
2010. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!