Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 12-13 hetes kismamák,...

Nini24 kérdése:

Most 12-13 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy álltok a tünetekkel, mizújs veletek? Hol fogtok szülni, mit éreztek, hogy élitek meg ezt a csodát? :)


13+1 hetes kismama


2010. márc. 22. 14:29
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia.Én 13 hetes vagyok pont ma!

Egy héttel vagytok idősebbek:D

Még van kis reggeli rosszullét meg ilyenek...:S

De már nem vészes!

Inkább jön a székrekedés,ami igen kellemetlen:(

Eddig végig hánytam az egészet!

Hát én még fogalmam sincs hol fogok szülni.

Pénz kérdése.Szeretnék fogadott orvost,de nagyon soknak tartom!!!

Budapesti vagy?

Te hol fogsz szülni?

2010. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nekem nem rég volt abortuszom,mert baja volt a babának..:((

Amúgy 14hetes voltam,és annyi volt a tünetem addig,hogy hányingerem volt reggelenként meg sokat ettem..

Nektek jó babavárást:)

2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is 13 hetes vagyok! :) Csak tegnap óta! :) Én a Bajcsyban fogok szülni, Pesten. A dokim fogadott, magán rendelésre járok hozzá, de annyira horribilis összeget kér, hogy már azon is agyalogtam, ne váltsak-e. De közben meg tök jó orvos... Így valószínű maradok! :) Már nemigen van rosszullét, lassan már enni is tudok! :) Igaz, nem voltam hányós, mégis fogytam az első 3 hónapban:) Ami nem is baj, mert jelentős túlsúllyal kezdtem a terhességet sajnos! 15 kg plussz van rajtam! :( De nem baj, majd szülés után szépen lassan lemegy :)Dolgozol? Én táppénzen vagyok, mert túl hajtós stresszes a munkám! :( Nem baj, legalább kínlódom a szakdogámmal... Meg az államvizsgával nyáron... :(

Hány éves vagy? Pesti vagy? Első baba?

2010. márc. 22. 14:40
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nagyon sajnálom! :((((( Mi baja volt, ha megkérdezhetem? Hogy derült ki? Tényleg nagyon sajnálom! :(((
2010. márc. 22. 14:41
 5/11 anonim válasza:

:)

Még csak 21 vagyok és első babám,igen:)Én is a Bajcsiba szeretnék,de nagyon rettenetes árak vannak fogadott dokinál,így nem tudom mi lesz:(

Ha gondolod vegyél fel msn-re:)

linababe@windowslive.com

:)

2010. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok, rajta vagyok! :) Nincs letöltve erre a gépre az msn, ezért most töltöm!:)
2010. márc. 22. 15:08
 7/11 S.Ági ***** válasza:
Sziasztok!Nekem semmi kivánosság,semmi hányinger,csak a derekam fáj,de az nagyon,ja és rengeteget járok pisilni!Én nem fogadok orvost azt mondják nem szabad,legalábbis ahol én lakom itt nem!Nem foglalkozik veled többet mint az aktuális orvos aki éppen bent van!Hogy-hogy éltem meg,még sajnos sehogy,kicsit félek is,nem nagyon fogtam még fel,hogy lakik a pocakomban valaki!-de azt mondják elő fog jönni bennem is az anyai ösztön,csak egy kicsit később! majd ha már rugdos,vagy ha már megszületik! ti is igy gondoljátok?
2010. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kész!
2010. márc. 22. 15:12
 9/11 A kérdező kommentje:

szia!

Még én sem fogtam fel teljesen, aggódok is még, de próbálok nagyon pozitívan gondolkozni, mert az jót tesz! :) De alig várom, hogy már rugdosson, így érezhetem egész nap őt :)

2010. márc. 22. 15:13
 10/11 anonim válasza:

14:35 vagyok

Véreztem 2-szer ami ugye eleve baj,mert ugye vetélés jele lehet..Aztán begörcsöltem 2-szer,és másodszor már annyira,hogy a mentő vitt kórházba mert nem bírtam megmozdulni se..Sajnos ezek alapján kiderült,hogy a baba nem életképes.:(

2010. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!