Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdődött az...

Hány hetesen kezdődött az álmosság nálatok?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok,de tehát 1 héttel a nemvárt után,de èn délben már majd elalszok. Nem tudom,hogy az időjárás okozza-e vagy az állapotosság :) Kisfiamnál 5 hónapos terhes voltam,mikor kezdődött,de végigkisért szülésig. Ha ez az álmosság már a terhes álmosság,akkor lesznek még gondok itt a pihenéssel. Bár 3 éves,alszik délután,de nem mindennap.
2015. dec. 6. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, most kezdem érezni, hogy hamarabb elfáradok, nekem az első trimeszterbe enyhe görcsölgetésen kívül semmi bajom nem volt.
2015. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen kezdődött, 9-10 hetes korra mérséklődött, de még messze a vége :)
2015. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
olyan 6 hetesen kezdődött, 11-12. hétig szörnyű volt. Aztán jobb lett valamivel, de 19-20. jét körül megint előjött.
2015. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
En most 7 hetes vagyok es neha semmi baj nincs valamikor az egesz napot vegig tudnam aludni
2015. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4 hetesen. Vagy 3-4 napja késett amikor nagyon aluszékony lettem. Kb 12-13 hetes koromban elmúlt. Majd 34 hetesen visszajött de csak kb 2 hétre.

Minden terhesség más, a múltkor neked mikor jött végig tartott, most lehet elmúlik és később vagy visszajön, vagy nem. Vagy végig kísér, azért ez is benne lehet..

2015. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is 5. hónapba vagyok most, kisfiam lesz és ezen a héten kezdődött ez az álomkór. Sokat alszok, de este 7-kor már égnek a szemeim olyan álmos vagyok.
2015. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Álomkór a 6. héten kezdődött, azóta is tart, mert rászoktunk az este 8-9-es elalvásra, és így más lett az életritmusunk. :D


Viszont nagyon jól tudok dolgozni hajnalban, a férjem is (írással foglalkozunk), így ez nagyon bevált.:)


26hkm

2015. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legelső tünetem volt a kimaradt menzesz után. Még mindig előjön néha. 26h km
2015. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mikor lesz vége? Én 18 hetes vagyok, nem olyan rég kezdődött az álomkór (12.hét körül), de nagyon nem jó így. Dolgozom, de folyton kómás vagyok, ülve el tudok aludni...
2015. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 hettel vagyok az elmaradt mensi utan,3 napja kezdodott. Iszonyu faradtnak erzem magam. Elozo terhessegemnel is ugyanez volt. Viszont akkor a masodik trimeszterben,nem tudtam leallni,ugy felporogtem. Tele voltam energiaval,de ez a vegere elfogyott. :)
2015. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!