Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esett már úgy valaki teherbe,...

Esett már úgy valaki teherbe, hogy épp akkor gombás fertőzés volt?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban voltam dokinál, minden oké volt, nem látott semmit, mondta, hogy lehet próbálkozni, de most jött meg a kenet eredménye, amiben gomba volt. Gyógyszert kéne szednem, meg canesten combit, de közben lehet hogy terhes vagyok, így ezt elhalasztom egy héttel, de ugye a gomba miatt nem lehet baja a babának,zárt méhszáj melett, ha van egyáltalán baba?
2010. márc. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én terhesen használtam a canestent, olyan gyógyszert kérj, ami nem árt a babának, vagy kérdezd meg hogy amit írt az árt-e, mert gyakorlatilag a gomba veszélyesebb a gyerekre, mint a gyógyszer, a gomba kinyithatja a méhszájat, sajna velem megtörtént, 10 hét fekvés lett a vége. ne félj a lezeléstől, persze nem ideális az első trimeszterben gyógyszert szedni, de egy nem kezelzt gomba sokkal súlyosabb következményekkel jár...
2010. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno makacs gombám, orvos felírt kúpot és krémet, az megoldotta, ráadásul a 8. hónapban voltam már amikor kezelték. Orvosnak szólj, h van ilyen aggályod és ő biztos megnyugtat.
2010. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Sajna olyan gyógyszer írt fel, amit nem lehet terhesség alatt. Mi már a másodikat tervezzük, a lányommal is volt gombán, de vele a vége fele. Sajnos én amúgy is nagyon fogékony vagyok rá és minden apró szir-sz.rtól elkapom.

Hét végén már kiderül, hogy mi újság, addig kenem magam a canestennel, és utána hívom egyből a dokit.

2010. márc. 22. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont a terhesség elején volt.Az első négy hétben.Után állapították meg a terhességet.A bőrgyógyász Pimafukort kenőcsöt írt fel, és a hozzá tartozó kúpot.Mondtam a dokinak, hogy lehet, babát várok, ezért kaptam az előző gyógyszereket.
2010. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!