Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37.5 hetes terhes vagyok, a...

VKATA1 kérdése:

37.5 hetes terhes vagyok, a baba harantfekvesben van a 26. Het ota Van meg esely a befordulasra? Mik a tapasztalaitok? Koszonettel!

Figyelt kérdés

#befordulás #Harantkekves #38. Het
2015. dec. 16. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor nézte a 36.,héten a doki mondta,hogy minden rendben befordult.Aztán rá egy hétre közölték ,hogy harántfekvéses a baba.Császár lett a vége.
2015. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha első baba, akkor elég kevéske, bár nekem a szülésznő mindig azt mondta hogy még a vajúdás alatt is befordulhat.


Nekem a 3. babám a 39. hét közepén fordult be, három éjszakán át jóslóztam vadul. Egy napig harántban állt (akkor császár lett volna, egyébként meg faros szülés).

Így végül fejvégűen született 41+6-ra.

2015. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy msodik baba, az elso termeszetes uton szuletett.
2015. dec. 17. 05:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó eséllyel megfordulhat még.
2015. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!