Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen megyek Debrecenbe,...

18 hetesen megyek Debrecenbe, mert a kombinált tesztem köztes kockázatú,1:959. Fognak csinálni ultrahangot, és lehet hogy amniocentézist is. Ettől nagyon vélek, mert vetélést okozhat. Ez biztosra megmutatja, ha beteg a baba? Van ott más vizsgálat is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele az amniocentézisbe, a szívem szakadt meg, pár hete írt egy lány a facebookra, hogy meghalt a 20 hetes magzatja emiatt, meg kellett szülnie, pedig a baba egészséges lett volna. Ha aggódtok a down kór miatt inkább fizessetek, és csináltassatok egy verifi tesztet.
2015. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen vizsgálatom.Kár volt ilyet írni kedves kérdező csak beparáztatod szegényt.Nekem 21 hetesen volt.A bajcsyban csinálták és én is nagyon féltem de ha elmész és beszélsz az orvossal akkor ő is megmondja neked,hogy mennyi esélye van egy ilyen beavatkozásnak,hogy baja legyen a babának.Én is nagyon féltem de más kérdésnél még a menetét is leírják,hogy meg ez..rengeteg nő edik t ilyenen ne is gondolnád.Vagy azt is mérlegelheted,hogy akár betegen születik megtartod mindenképp.Ez a te döntésed.De én a helyedben inkább a genetikus -ra hallgatnék s te is megnyugszol akkor.
2015. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt amniocentézisem, de csak mert a Nifty teszt eredménye is ugyanakkorra lett volna meg, és ha az rossz, akkor is kell az amniocentézis, ha beteg a magzat.:/


Nekünk a vetélési kockázat (0,5%) az amnión ugyanannyi volt, mint az esélyünk a down-ra, így nekünk megérte (1:220-hoz).


Biztos megmondja, hogy Downos, Pataus vagy Edwardsos-e a baba, és azt, hogy mi a neme. Csak erre a három genetikai dologra szűrnek.


Kérdező, annak idején írtam az amniocentézisemről, hogy milyen élmény volt, elküldöm neked privátban!


27 hkm (egészséges, fiú a magzatunk)

2015. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl vagy az amnión?Nekem is csinálták Debrecenben, és nem volt semmi gondom a vizsgálat után, sokat pihentem, nem hajolgattam, kb 2-3 hétig igencsak kíméltem magam, mert én is féltem a vetéléstől.Az eredmény 4 hét múlva lett meg, semmi baja nincs a babámnak hála Istennek!Egyébként az ismerőseim közül, akinek csináltak amniót, egyikük sem vetélt el, és mindegyiküknek egészséges a babája!
2016. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!