Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen pici barnázás?

6 hetes terhesen pici barnázás?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem! A hasam fàjdogál pár napja. Ha fekszek nem vészes meg nem is folyamatos ez a fájdalom. Pici barnázást vettem észre a bugyimon de mivel pont piros volt rajtam nem láttam annyira a színét. Csak egy vékony csík volt. Felhívtam az asszisztenst aki megadta a doki számát. Azt mondta ha elenkpiros lesz a vérzés és több akkor menjek a kórházba! Kisírtam magam, elszomorodtam! Január 4-én megyek orvoshoz hogy addig hogy fogom kibírni...
2015. dec. 23. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én bemennék az ügyeletre, még ma, lehet, hogy kapnál hormon pótlást.

ha megvárod, hogy vérezzél rendesen, már lehet, hogy késő lesz.


szedj c vitamint, magne b 6 ot és feküdj addig is...

2015. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
még lehet, hogy a rendelőben van rendelés, ne otthon sírj, cselekedj, öltözz, és fuss le a rendelésre.
2015. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A dokim már nem rendelt ma. Ezért mondta a kórházat, az ügyeletet ha erősebb lenne a vérzés. Azóta nem látok semmit. A férjem éjszakás de ha baj van bármikor hazaszalad. Valakinek esetleg volt ilyen? Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat.
2015. dec. 23. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
magnézium,rutascorbin vagy ha nincs akkor magas dózisban c-vitamin és fekvés!!Drukkolok!
2015. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok..nekem 3+3 fordult elő (lombikos vagyok) 4 napig tartott elég erősen, én ezek mellé még progi pótlást is kaptam és minden rendben volt,elmúlt a vérzés 4+2-re teljesen
2015. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én azonnal mentem ebben az esetben az sztk-ba (ott volt az orvosom), aki adott hormonpótlást és mondta, ha erősödik, be kell menni a kórházba. erősödött, de én otthon akartam lenni, így másnap reggelre el is vetéltem, bezárult a méhszájam a kilökődés után.


a következő terhességgel rózsaszínezés volt a vécépapíron, azonnal mentem a dokihoz, megint írt fel hormonpótlást (bár a két terhesség között volt hormontesztem, ami szerint nincs progihiányom), és ez megmaradt.


28hkm

2015. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5+3 naposan volt rózsaszín folyásom, hormont kaptam rá, de nem az volt a gond, hematoma... de biztos, ami biztos felírták. Görcsre magnéziumot szedj, enyhíti, de én sem várnék egy percet sem ezzel, el is vetélhetsz... Menj az ügyeletre!!!
2015. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ponr egy hete jártam így,persze megijedtm ügyeletre mentem az rvos szerint leh kisé felffáztam ettől volt.pihenés magnézium.de megnyugodtmmikor meghallodtm a kis szivhangot :) 10 hkm
2015. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na igen! Itt a különbség orvos és orvos között. Az én orvosom (és az asszisztense is), ilyenkor rögtön mondanák,hogy kórház.

Inkább menj be "feleslegesen", mint késő legyen.

2015. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kétszer egyszer 7 hetesen, meg 9 hetesen.Nekem van egy kicsi hematóma, az ürül ki.De nekem is azt mondta az orvos, hogyha darabos erős a vérzés, görcsökkel, akkor van baj :(

Előző babámnál is volt ilyen akkor megerőltettem magam(emeltem)és utána volt kb egy 50Ft-os nagyságú a tiszt.betéten.Ez meg a méhszáj melletti megpattant hajszálértől volt.

Nagyon szorítok Neked, nem lesz baj, pihengess!!!

2015. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!