Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után miért nem jött meg?

Vetélés után miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

4 hete volt egy spontán itthoni vetélésem. Nem is tudtam, hogy terhes vagyok.

1 hete kellett volna megjönnie, de eddig semmi csak a szokásos tünetek.

természetesen voltam orvosnál mert fájdalmaim voltak. Megállapitotta hogy méhnyálkahártya gyulladásom van és adott antibiotikumot. Pont 1 hétre rá éjjel erősebbé váltak a görcsök, szúrások. Kaptam rám Sumamed antibiotikumot amitől már esére elmúlt a fájdalom. Megvizsgált 2x, ultrahang is volt. Nem maradt vissza semmi és nincs másik magzat sem.

Akkor miért nem jön meg? Normálisnak mondható ez ilyenkor?

Első terhességemnél ikreket vártam de a 7h+3napon elment az egyik baba.


2010. márc. 24. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a vetélés is megbolondíthatja a ciklust, de a gyulladás is, nem beszélve a gyógyszerekről amiket szedsz. És sajnos a lelki tényezők is rátesznek még egy lapáttal.

Ha nem jön meg egy héten belül, akkor már érdemes lenne orvost felkeresni.

2010. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég sok minden van nállad, ami miatt késhet a mensid: maga a vetélés, az antibiotikumok és a stressz is. Ha így nézzük, szinte normális, hogy késik.
2010. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a spontán vetélés után 6 hétre jött meg először.Szerintem még nem kell aggódni.Várj még két hetet és ha nem jön meg menj el dokihoz.
2010. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!