Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes magánorvos...

Szerintetek érdemes magánorvoshoz járni terhesség alatt, vagy legyen a kórház? És milyen időközönként kell járni? Aki magánúton járt orvoshoz az mennyit fizetett kb. a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes Én nagyon sokat fizettem, de lehet találni olcsóbbat is, nézz körül!
2010. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes, én most járok nagyon figyelmes, bármikor hívhatom ha kérdésem vagy panaszom van! Még nem vagyunk a végén, állt. egy vizsgálat 6 e és kb havonta megyek.
2010. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ezt kérdeztem nem is olyan régen.

Első terhességemmel magánorvoshoz jártam, most a másodikkal viszont az sztk-ba. Most sokkal elégedettebb vagyok, mint az elsőnél.

2010. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez orvostól függ találhatsz jó orvost az sztk ba is aki foglalkozik veled de általában ott nincs annyi idő mint magánrendelésen nálunk pl. egy orvos rendel egyszerre nőgyógyászaton és terhes rendelésen is mikor végeznek egyik pácienssel mennek a másik szobába a másikhoz úgyhogy ezt mindenkinek a pénztárcája és igénye válogatja egy normál magánrendelés 4000-7000-ig van vidéken a fővárosba 10000-től kezdődik úgy tudom
2010. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az első terhességem alatt jártam magánorvoshoz. Ha legközelebb babát várok, akkor is fogok menni! Nekem megnyugtató volt!

Havonta 10.000Ft volt (12. héttől jártam, és a közepe táján egy hó kimaradt szabadság miatt), bár én eg.pénztárra el tudtam számolni. Utolsó hónapban már a kórházba jártam hozzá, akkor nem adtam neki külön pénzt. A szülés előtt nem kérdeztem meg, hogy mennyit kér. Programozott császár volt (eü. okok miatt), a varrat szedés után adtam neki 50.000Ft-ot.

2010. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ücsöröghetsz a terhesrendelésen órákat, ha van rá időd, meg ideged, és utána 2 perc alatt általában "elintéznek". Legalábbis nálunk ez van, én Bp.-en,X.kerben lakom.

Én magánhoz járok,12 hétig 5ezer, utána 8ezer, és habvi 1x kell mennem. Nekem nagyon megnyugtató, alkalmanként fél órát(!!!) vagyunk ott, mindenre válaszol, és felhívhatom, ha bármi van.

A szülés is ki van írva, ha akarom, hogy berohanjon majd, akkor 70ezer ft.

Nagyon sok pénz, nekünk legalábbis, de van ennél drágább is, viszont inkább meghúzzuk magunkat, de nem akarok idegeskedni.

Sok sikert, kellemes bababárást! :-)

2010. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!