Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktika vagy...

Van valami praktika vagy tanács amivel a cukorterhelésnél enyhítsük a rosszullétet?

Figyelt kérdés
Terhességről van szó. És ugye a cukros víznek nem igazán van jó íze :D Van valami tanácsotok? Válaszokat köszönöm :) 22 Hetes kismama.

2015. dec. 26. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt már korábban is cukorterhelésem, amikor nem tettem citromot a szirupba. A mostani terhelésen egy citromot belecsavartam a gondozó javaslatára - fényévekkel jobb volt így meginni.
2015. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és azt az orvosnál megengedik hogy tegyünk bele citromlevet??
2015. dec. 26. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a terhesgondozáson javasolták, amikor megkaptam a laborbeutalót és a glükózreceptet.
2015. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor jó. köszi szépen :)
2015. dec. 26. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:

az sztk-ban nem engedik nálunk (blesz) a citromot a glükózba, ezért én az Istenhegyin csináltattam. Szerintem megérte 2500-ért. semmit nem is kellett vinnem (se glükóz, se semmi)


28hkm

2015. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én forró gyümölcsteába tettem, jó sok citrommal, így se volt finom, de legalább iható. Előre elkészítettem és termoszban vittem. Senkit nem érdekelt hogy iszom, végülis felnőtt ember vagyok, nem nézte senki a laborban, hogy megiszom, csak annyit mondtak, hogy az utolsó korty után pont 2 órával menjek vissza és lehetőleg ne fél óráig kortyolgassam, hanem igyam meg egybe.
2015. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nálunk nem engedtek vele semmit sem varázsolni, de most, 8 évvel később annyit nagy kegyesen megengedtek, hogy egy citrom levét belefacsarjam. Így egy limonádé lett belőle, nem volt rossz, sőt, kimondottan jól esett. Teát nem engedtek, pedig szerintem az már nem oszt, nem szoroz.
2015. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az sztkba forró fekete teát és citrom levét kellett vinni, abba tenni a cukrot. A gyümölcstea nem jó, mert annak alapból van cukortartalma. Egyébként nekem a megivás jelentette a legkisebb gondot. Utána lettem rosszul nagyon. Izzadás, szédülés. Az érték nem lett magas.
2015. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kedden voltam terhelésen, nálunk szerencsére teába tették azt a rengeteg cukrot.. én is nagyon féltem tőle, hogy rossz lesz, és kihányom, mivel alapjáraton se eszek édességet! szerencsére nem volt annyira vészes, bár amíg ittam rázott a hideg, de végül bent maradt! utána igyál rá pár korty hideg vizet, legalábbis nekem ezt tanácsolta, aki vette a vért
2015. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még egy tipp: vigyél a vizsgálat utánra reggelit. Én hülye mód nem vittem, izzadva, szédülve mentünk be utána egy gyorsétterembe:/ (8.30-tol volt a vervetel, reggel 5 ota fenn voltam étlen). Szerencse, hogy a férjem velem jött...
2015. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!