Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen vizes folyás van...

32 hetesen vizes folyás van másnak is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 29 hetes vagyok, de nekem is van. Sztem addig amíg nem bűzös vagy nem viszket, nem baj.
2010. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen csak megijedtem nem e a magzatviz szivárog.Viszont betettem 1 papirzsepit,több mint 1 órája,és épp csak nedves kicsit,tehát remélem nem az.
2010. márc. 24. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Össze-vissza a folyásom. Holnap leszek 32 hetes. Hol ilyen, hol olyan. Nagyobb vizes hullám 1-2 hete volt. :)
2010. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, és igen, van. Tegnap hirtelen akkora adag jött belőlem, hogy még a nacim is olyan lett, azt hittem, magzatvíz. De aztán vártam, és nem jött több, úgyhogy megnyugodtam. Az eddigi terhességeim alatt is volt ilyen párszor, talán kétszer voltam is ügyeleten emiatt, de mostmár nem ijedek meg tőle. Igaz, sosem szivárgott a magzatvizem, hanem amikor a burok megrepedt, mindig elöntötta víz, hát az teljesen más. Én oda szoktam nyúlni a hüvelynyíláshoz, és ha picit ragadós ami kifolyt, akkor az csak folyás!
2010. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!