Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól nő jobban a pocak?...

Mikortól nő jobban a pocak? 26 hetes vagyok és én olyan kicsinek látom az enyémet! Az baj ha még nem nagy?

Figyelt kérdés
168cm és 48kg-al kezdtem a terhességem!Most +7kg-nál tartok,de meg se látszik rajtam!Második baba és azt mondják,hogy a második már jobban szokott látszódni!Nekem nem akar!A baba méretei tökéletesek!Van okom izgulni vagy majd csak beindul a növekedés!Az első babám 3kg és 51cm-rel született!
2010. márc. 24. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan első babám várom és eleve teltebben estem teherbe. mindig mondtam h ó hát nekem nincs is nagy pocim:) aztán a 29-30ik héten volt egy ilyen ugrás szerű változás,addig nekem sem volt nagy. és ahhoz képest is érzem még h nőtt:)most 33 hetes
2010. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Nekem mindkét terhességemnél már a 10-11. héten terhesnacit kellett hordanom és órási volt a hasam, az eredmény pedig az volt, hogy az utolsó hónapban már járni is alig tudtam és jól kirepedt a hasam és kinyúlt a bőröm.
2010. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, ha még nem nagy, alkatfüggő ez is. Nekem a 24. héten már "hatalmas" hasam van. Mindenki észre is veszi, és amikor kiderül, hogy még csak"24 hetes" vagyok, akkor megkérdezik, hogy ikrek-e...persze nem és utána jön, hogy óó akkor hatalmas lesz a babád... +4kg van rajtam
2010. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mintha az előző hozzászóló én lettem volna:) Nekem is ugyanez van, már 8 hetesen terhesnacit vettem, most 23 hetesen hatalmas és + 4 kg van rajtam. Én 175cm vagyok és most 64kg, előtte elég csontos voltam és vékony típus, azt mondják azoknak jobban látszik. Szerintem is ez alkatfüggő, ha az eredmények rendben vannak akkor nincs okot aggódni az a fontos,nem a kilók és a méretek:)
2010. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudnál képet küldeni a pocidról?

Abból jobban lehet következtetést levonni.


12 hetes kismama

2010. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok videó van a pocik növekedéséről a youtube-on, ha beüti az ember a keresőjébe pl. a "pregnancy time lapse" kifejezést.

Az én pocim ugrásszerűen a 26-30 hét között nőtt meg, 20-22 hetes korig szinte minden régi ruhám jó volt, de még sokan 24-25 hetesen is úgy látták fürdőruhában is, hogy csak felszedtem valamennyit (úszni járok). 26-27 hetes kortól látszott egyértelműen, de ez mindenkinél más és más, és a végére mindenkinek jó nagy pocija lesz, nem lehet megúszni :-).

2010. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!:-)
2010. márc. 25. 09:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én duci kismama vagyok,de a 25-ik héten vettük észre hogy nőtt a pocakom, most pedig 33hetesen hatalmas (első baba). Hízni csak pocakra híztam,de nagyon és még van hátra. Jó babavárást :)
2010. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia .Ne aggódj,én is a második babámat várom és most a 36.héten már igen nagy a pocakom de a 32.heti uh-ra a régi farmeromban mentem amit simán betudtam gombolni.Én is nagyon aggódtam de a doki megnyugtatott hogy a babával minden rendbe.Holnap megyek uh-ra és nagyon kíváncsi vagyok hogy hogyan áll a baba súlya.
2010. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én meg pont az ellenkezője miatt aggódtam, ugyanis már a 10. héten úgy néztem ki, mint más az 5-6. hónapban, pedig normál testsúllyal kezdtem.
2010. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!