Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik június elejére vannak kiírva és Szolnokon fognak szülni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ki az orvosotok, fogadtok-e szülésznőt és ha igen kit, milyen nemű a babátok és gondoltok-e már a szülésre, és ha igen milyen érzéseket vált ki belőletek?
2010. márc. 24. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én korábban szültem itt Szolnokon. Tanácsom, saját tapasztalataim alapján: mindenképpen fogadj orvost, vagy szülésznőt. Nem akarom elvenni a kedved, de készülj fel a legrosszabbra, segítséget ne nagyon várj, nem arról híresek a nővérek (kivéve 1-2), így max. pozitív csalódás ér. Ja és a higiénia sajna nem a legjobb. Kihangsúlyozom ez a saját tapasztalatom!!!!
2010. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan június közepére vagyok kiírva, de remélhetőleg Szolnokon fogok szülni. Előző babámat is ott szültem, Dr. Emődi Sándor az orvosom. Nekem egészen jó tapasztalatom van. Nagyon aranyos, kedves segítőkész szülésznőt, ápolónőt fogtam ki, és a Doktor Úr is nagyon kedves volt.

Ezért a szüléstől nem is igazán félek, csak az utána következő benn töltendő napoktól.

2010. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!