Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigi menyire befolyasolja a...

Cigi menyire befolyasolja a teherbeesest?

Figyelt kérdés
Olyan kismamaktol szeretnek velemenyt akik terhesseguk elott cigiztek , cigizes alatt jott ossze a baba vagy csak miutan letettetek??
2010. márc. 24. 17:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha már babát akarsz, tedd le.
2010. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia!6 év cigizés és elsőre lett baba!Persze ahogy megtudtam,hogy baba van letettem!Nem hiszem,hogy befolyásolja,de hát kitudja!Manapság már mindent mondanak!Nekem lehet csak szerencsém volt/van!!:-)Azért ha tudod terhesség előtt tedd le!:-)26 hetes kismama
2010. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nagyon erős dohányos voltam!5 év alatt jött össze a baba,de nem emiatt,hanem mert pajzsmirigybeteg vagyok!Amikor kiderült hogy babás vagyok azonnal csökkentettem a napi 1 dobozt 2 szálra,utána kb.a 8-9.héten siketült teljesen letennem:((((Azóta egyetlen egyszer sem gyújtottam rá!DE nem mondom ,hogy nem is hiányzik,mert akkor hazudnék!!!De a babámért mindent,már amennyire lehet!!!Mert ugye a nikotin kiürülése a szervezetből nem egy -két nap!Szóval röviden szerintem nem feltétlenül befolyásolja magát a teherbeesést,de semmiképp nem jó majd a babának a nikotin a szervezetedbe!!!Meg ugye kérdés az is,hogy ha már terhes leszel és véletlenül mondjuk nem leszel rosszul az elején a cigitől(én nem voltam rosszul),akkor lesz e annyi erőd ,hogy a babádért letedd!!!Üdv:24 hetes kismama
2010. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 év próbálkozás után "véletlenül" sikerült a baba, mivel nem láttak peteérést 2-3 hónapban így dohányoztam is, amint kiderült, hogy pozi a teszt, azonnal abbahagytam a dohányzást.
2010. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
majd 20 év cigizés után 1,5hó alatt összejött a baba.....pedig már 34 leszek maholnap!
2010. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam , hogy pozitiv a tesztem nem gyujtottam rá többet pedig előtte....de letettem!pajzsmirigyes vagyok én is ugyh ezért másfél év után jött össze. Nem tudom...sztem nem befolyásolja. De az nem árt ha leteszed még azelőtt h teherbeesnél mert akkor nem kell evvel kinlodni mert hát nem egyszerű...de a babámért bármit
2010. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én cigi mellett estem teherbe és védekezés mellett :)
2010. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
cigiztem mikor terhes lettem.igaz 15 hónapba tellett.
2010. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én akkor tettem le,mikor kiderült,hogy jön a baba.

Augusztusban hagytam abba a gyógyszert,októberben már terhes voltam.

220 hós nagyfiú anyukája

2010. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak 20,nem 220!:)
2010. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!