Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamák, hogy...

Júliusra kiírt kismamák, hogy vagytok? Pocaklakótok? Már vásároltatok már valamit? Kisfiú vagy kislány lesz? Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Júli közepére várom a kislányom:)))!Első nagyon várt baba!Mostanság már egy egy kicsit nehézkesebb vagyok!Hatalmas a poci,meg nagyon vizesedek!:(((2-3 hét múlva megyünk 4D-re,amit nagyon várunk,mert olyan rég volt már a 18 hetes UH!!!Kicsit félek a melegtől,mert magasabb a vérnyomásom egy kicsit!Most voltunk cukorterhelésen,épp a határértéken belül vagyok:(((De nagyon várom már ,hogy láthassam végre ennek az örökmozgó kis tündérnek az arcocskáját!!!Szinte egész nap bulizik:)))IMÁDOM!!!!Debrecenben a Klinikán fogok szülni!!És Te?Hogy vagy?
2010. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hali!

Én júli 24re vagyok kiírva. Első baba, kisfiú lesz. Már érezgetem a mozgását, de még nem olyan erősen sajna.

Jól vagyunk, szépen gömbölyödök. Tegnap vettem neki először 3 kisrucit. Nagyon cuki, azt nézegetem egész nap.

2010. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Júli 16-ra vagyok kiírva, nekünk kisfiúnk lesz. A pocakom nekem is hatalmas:) De tényleg,a terhesnacin kívül már nem jön rám semmi csak a macinaci:D Mi már voltunk 4d uh-án, de nagyon korán a 16. héten, ott derült ki hogy fiú. Április 20-án megyünk megint. Remélem ott mi is látjuk majd arcocskáját is! Hétfőn megyek dokihoz, szerintem akkor fog elküldeni a cukor terhelésesre, remélem nem lesz gond. Pécsett fogok szülni.
2010. márc. 24. 18:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem is első baba, de a férjem még nem hajlandó elkezdeni a vásárlást, pedig, úgy de úgy szeretnék sok sok szépet venni Neki.
2010. márc. 24. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Júli 27-re vagyok kiirva...kislány lesz a kincsem:)már a fő dolgok megvannak neki,pár apróság hiányzik:)nekünk a pénz miatt jobb volt igy de nem is bánom..már nagyon várjuk:)első baba:)kistarcsán fogok szülni.Hogy fogják hivni a kisfiadat?
2010. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

juli 23-ra vagyok kiirva, elsö baba 3 évet vártunk rá, Levente lesz:) nagaon jol vagyunk, eddig 8 kg-t már hiztam holknap leszek a 23.- hétben Kaposváron szülök majd.

már vettem babakocsit meg kádat egy csomo rucit turkáltam neki, meg ma varrtam neki 2 kis törölközöt olyan sapisat és plédeket varrtam, igy sokkal olcsobb.

magamnak még csak egy kismamabadrágot vettem de farmer és lassan eleg lesz igy kell valami más ..mit vegyek?

2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is júli 16-ra vagyok kiírva és én is Pécsett szülök (remélhetőleg a megyeibe), az én babám annyira aktív, hogy eddig még nem sikerült kideríteni a nemét. Azon kívül hogy a kis lába maga előtt, ultrahangon rugdossa a gépet, és annyira mozog, hogy nem sikerült kideríteni mi lesz. Szeretnénk elmenni 4D-sre mi is, te kinél voltál? És kinél fogsz szülni? Ha gondolod privibe beszélhetünk mert még ezer kérdésem lenne.pl. fogorvos?

2010. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sziasztok! Én júli 20-ra vagyok kiírva, és szintén Kistarcsán fogok szülni, mint az egyik korábbi válaszoló. (Talán még találkozunk is. :) ) Nekünk első baba lesz, és kisfiú. Eddig még alig vásároltunk neki, de épp hétvégére tervezzük, hogy útrakelünk, és beszerzünk ezt-azt. Már nagyon várom! :)
2010. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én július 27-ére várom a picurt, és Mátyás lesz a neve. A kis lurkó elég aktív szokott lenni, de ma egy kicsit csendesebb a drágám, biztos fáradt, mint én. A pocakom szépen kerekedik, amúgy a hátfájásom leszámítva jól vagyunk. Nagyon sokat nőtt a cicim, 80 C-ról 90 D-re, szóval a hátam nem nagyon bírja. :-(

Kisebb apróságokat már vettünk a picinek, de a nagyobb bevásárlás még várat magára. Debrecenben a klinikán fogok szülni, apás szülés lesz.:-)

Ma megyek általános UH-ra, már alig várom, hogy lássam a drágám!!!

2010. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekünk Márton lesz a kisfiunk:)

Ma nézegettem a Brendon katalógusát... ó milyen gyönyörűségek vannak!

2010. márc. 25. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!