Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. héten normális, hogy...

8. héten normális, hogy alábbhagy, elmúlik a mell fájdalom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! 12 hetes terhes vagyok kb 8.hétnél múlt el teljesen a hányinger és a mell feszülésem is,mellbimbóim érzékenyebbek maradtak! Én is megijedtem, azt hittem valami gond van, de azt mondják h ez teljesen normális, majd vissza tér! szerencsések vagyunk! :)
2016. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hányinger múlt el ennyi idős terhesen. Nem volt semmi baj. A mellfeszülés is enyhült. A tünetek jönnek-mennek, nem jelent semmit. Lehet pár nap múlva vissza is tér egyébként, nekem igaz a mellfeszülés nem de a hányinger még 11 hetesen visszajött egy pár napra.
2016. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*bocsi, vissza is térHET akart volna lennim
2016. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, persze. minden tünet és minden tünet eltűnése normális, amíg nincs vérzés vagy görcs, de még ezek is normálisak lehetnek.


nekem pl. az első terhességem alatt 9. hétig borzalmasan fájt a mellem, elvetéltem vele. A második alatt meg egyáltalán nem fáj, tökéletesen egészsége pedig a magzatunk.


Visszatérhet még egyébként, nekem a hányás múlt el a 11. héten, majd most a 3. trimeszterben visszatért a hányás, mert "túleszem" magam, pedig a gyomromnak már kisebb a helye...:/


30hkm

2016. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is 8 hetes elmúltam, és szinte minden tünetem elmúlt, bár nem volt hányás, csak émelygés,gyomorfájás,mellfájdalom. Orvoshoz holnap megyek először, remélem minden rendben! Puffadás az van estére és érzem hogy az alhasam kicsit dudorodik ha ülök...
2016. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon az elején, 7-8. hét körül elmúlt a mellfájás, azóta se fàj.

26 hetes vagyok pedig. Inkább a bimbóim voltak érzékenyek vagy viszkettek.

Menzesz előtt mindig nagyon fájtak, most terhessèg alatt kicsit se fáj :)

Ne aggódj, normális!

2016. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 hetesen elmúlt a mellfájdalmam. 12 hetes visszatért,de már nem olyan intenzív,mint a legelején volt. Most 14hetes vagyok.
2016. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!