Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ért valaki ahhoz, hogy a...

Ért valaki ahhoz, hogy a "nub"-ról megállapítja a kisbaba nemét ultrahangos fotóról? Kislány vagy kisfiú? Van kedvetek egymásét tippelgetni?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a "nub" tehoryt és kicsit elmélyült benne,őket várom tippelni,egy kis játékra:)És mindenkit,aki meg szeretné tippeltetni a születendő kisbabáját 12-14 hetes 2D-s uh fotó alapján.

#nem tippelés #ultrahangos fotó
2016. jan. 10. 14:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/186 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó képfeltöltő vagyok, akinek az egy héttel ezelőtti képére kislányt mondtatok/tippeltetek.Voltam UH-on, és van újabb fotó!!!

Most nekem fiúsnak tűnik, nem tudom, hogy egyáltalán ami fehéren látszik az a nub, vagy vmi más, mert folyamatosan rúgott, kalimpált aranyom :)

Remélem, hogy most nem bénázok annyit a feltöltéssel :)

Legyen a neve: BABSZI

[link]

2016. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/186 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...látom mire gondolsz, de az lehet más is, nem elég fehér, de attól még lehet a nub. 50-50%-nak gondolom most..:)))) 14-es vagyok. Legyen a fantázianevem: Harmadik :)))
2016. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/186 A kérdező kommentje:

Juuuj,én nem tudom eldönteni melyik lehet a nub:)nem tippelték a nemét?hányadik hétben vagy Babszi?

Harmadik, te az enyémet már megnézted?:)

2016. febr. 2. 19:01
 44/186 anonim ***** válasza:
100%

Babszi vagyok.13+6 napos voltam az UH felvétel készítésekor.Nem kérdeztünk nemet, nem is tippeltek, most elsősorban nem ez volt a fontos, hanem hogy minden rendben legyen, és szerencsére minden így is van...az, hogy most a két kisfiam mellé jön még egy harmadik fiú, vagy amink még nincs egy kislány, teljesen mindegy...de a család nagy része természetesen kislány felé orientálódik :)

Ki mikor megy legközelebb UH-ra

2016. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/186 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenkinek az egészség a legfontosabb.De az ember mégis kíváncsi rá,hogy majd milyen nevet kapjon a pici,és hogy milyen színű babakelengyéket válasszon neki.Nekem kislányom van, ha a második kisfiú lesz,akkor pár dolgot kell majd vennem, ami nyilván nem rózsaszín lesz:)))Akinek pedig van már két azonos nemű gyermeke, szintén természetes hogy szeretne másikat is:)Úgyhogy drukkolok kedves utolsó neked is.
2016. febr. 3. 13:21
 46/186 A kérdező kommentje:
Én jövő hét csütörtökön megyek ismét,akkor már 18 hetes leszek és elvileg kiderül a neme.
2016. febr. 3. 13:22
 47/186 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok, igen, csak akkor 12-es voltam és ezt írtam:


"Az első (a kérdezőé) szerintem is kisfiú, a másodikat én is kislánynak látom. :) Bár én sem vagyok szakértő, csak amit a neten láttam, olvastam erről a nubról. Nem sokára hozok képet az én babámról."

2016. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/186 anonim ***** válasza:
100%
Holnap megyek az orvosomhoz egyébként, nem tudom, hogy mit fog mondani, szerintem megkérem, hogy nézzen uh-t (ilyenkor csak szívhangot szokott hallgatni), hátha lát már valamit. Bár nem olyan jó, sőt elég régi a gépe, de ki tudja...:))) biztos megesik a szive rajtam, ő is azt mondta, nagyon kíváncsi, hogy a két fiú után most milyen nemű lesz...:)))
2016. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/186 A kérdező kommentje:
Jajj de kiváncsi vagyok!:))írj mindenképpen ha kiderült!:)
2016. febr. 4. 20:20
 50/186 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. Megjöttem a dokitól. Hát neki ugye elég régi gépe van, de megkértem és megcsináta, tényleg elég szemcsés volt, de ő azt mondta, talán fiú. Két hét múlva a 19. héten megyek uh-ra a kórházba, ott szuper gép van. A dokim azt mondta, hogy ha ott sem látják tisztán, még minden lehet, mert ha lány, azt sokszor nehéz megállapítani, de ha fiú, és konkrétan látszik (mint ahogyan a második fiamnál elég konkrétan látszott a 18. héten), akkor az biztos. Max a 4D-n derül ki.., hát szóval még türelmesnek kell lennem.:))))
2016. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!