Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti ultrahangon a szonogr...

18. heti ultrahangon a szonográfus hölgy azt mondta a baba egyértelműen kisfiú, szépen látszanak a herék. Volt már olyan, akinek biztosra állították a baba nemét és később mégis mást mondtak?

Figyelt kérdés
Mivel annyira egyértelműen mondták, így már kisfiúra készülünk, de nem tudom mennyire lehet ezt biztosra venni.

2016. jan. 11. 12:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


A fenti linken látható a kép, ami alapján nézték a baba nemét, akkor szerintetek is kisfiú?

2016. jan. 11. 12:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 18. héten mondták meg a baba nemét és valóban lány lett, ahogy a szonográfus mondta.Én is azt kérdezgettem, hogy akkor ez 100% és erre ezt mondta a nő, hogy neki ez a dolga, mármint az UH felvételek elemzése, és higgyem el, hogy elég gyakorlata van már abban, hogy felismerje a kuki meg a nuni közti különbséget, szóval kicsit kioktatott, de végül is igaza volt. :)
2016. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A link nem jó.

Nekem is jól látták, hogy milyen nemű lesz.

2016. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, remélem akkor, hogy már kisfiú "marad" :). Csak annyi rémtörténetet hallok, hogy azt mondták kisfiú, aztán később mégis kislányt mondtak stb. Itt a link mégegyszer, remélem ez már működik:


[link]

2016. jan. 11. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor mondanak nemet, ha viszonylag biztosra tudják, de nyugi, lesznek még további UH-k is, amikor meg tudják erősíteni.

Nekem elsőre azt mondta a dokim, hogy nagyon nagy valószínűséggel lány (18. hét), aztán a következő 2 ultrahangon megerősítette.

2016. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a 18 hetesen egyértelműen mondta, hogy kislány, de ekkor még én nem hittem el. :D Amikor a saját szememmel láttam a nunust, na akkor már úgy készültem. Amúgy egész hazafelé úton madarat lehetett volna fogatni velem, annyira örültem, hogy kicsilányom lesz. :D
2016. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18. héten ha biztosan állítja, akkor már nem valószínű, hogy változni fog. Ha nem látta volna jól, akkor nem mondta volna.
2016. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet lány lesz - herékkel.
2016. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen egyértelműen fiút mondtak,és fiú lett.
2016. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18 hetesen biztosan fiút mondott a szonográfus (Maternity), sőt már a 16 hetesen is (akkor volt az amniocentézisem és előtte volt egy uh, utána meg egy kis babamozi a férjemnek).


ugye azóta meg papírunk van a kromoszómáiról és fiú:)


31hkm

2016. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!