Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS-nál honnan tudhatom,...

PCOS-nál honnan tudhatom, hogy terhes lettem e?

Figyelt kérdés
2-3 havonta menstruálok. Ovulációm szokott lenni hőgörbe és ultrahang is bizonyította, de érezni nem szoktam csak utána. Volt, hogy ovulációm volt 35. napon, vagy 55. napon is, össze vissza. Kezelést csinálom pár hónapja, de még nem rendeződött a ciklusom. Nekem nincs olyan, hogy nemvárt napja.

2016. jan. 11. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezeted a hőgörbét folyamatosan, abból látszik az ovu. Repedés után ha 14 napon túl nem jön meg, akkor késik. Ez a legjobb és legbiztosabb, amit tehetsz.
2016. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha kiszabadult a petesejted (és nem újabb ciszta), akkor a hőgörbés ovunaptól 14-16 napon belül megjön a vérzésed, ha nem jön meg, akkor tuti pozitív már a teszted és tudod, hogy mikori együttlétből kb. és mennyi idős terhes vagy.

Nekem 120-150 naponta volt meg, amikor összejött az első fiunk. A másodiknál kb. 60-80 naposak voltak a ciklusaim és így tudtam én is hőgörbéből nézni csak.

2016. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvos nem tudta rendbe hozni a ciklusod? Én elmentem PCOS-sel, pedig gyereket még nem akartam, és rendbe hozott. Én ezt egy kicsit nemtörődömségnek tartom, mert előbb kezelni kéne azokat a dolgokat ami miatt kialakultak a ciszták, mert vetélést, fejlődési rendellenességet is okozhatnak.
2016. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!