Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tapasztalatok?! Többi...

Valaki tapasztalatok?! Többi lent.!

Figyelt kérdés
December 26- án voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. 10 napot késett a mensesem majd meg jött. A wc papíron első nap 2 csepp vér aztán teljesen elmúlt. Másnap megjött rendes vér, de nem annyira sok mint ami alapból szokott. Ez 2 napig tartott majd elmúlt. Aztán ezután szeretkeztünk ismét és iszonyatosan feszült a hasam a párom óvszerén egy vér darab. Tegnap egész nap fájt, feszült a hasam. Ma csináltam egy tesztet délelőtt ami negatív lett, majd este még egyet amin a második csík halvány rózsaszín volt. Mit csináljak most?! Volt már valakinek ilyen?? Vegyek még egy tesztet?! Válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 11. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
MIkor volt az előző menstruációd első napja?
2016. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dec 4 a mostani pedig 8-a
2016. jan. 11. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha holnap reggeli első vizeletből ugyanilyen tesztet csinálsz, mint a ma esti volt, akkor annak elvileg erősebbnek kell lennie (a reggeli vizelet koncentráltabb). Nekem is az első pozitív tesztem délutáni volt, másnap reggel ismételtem, az erősebb lett már.
2016. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát reggel egy újabb teszt.
2016. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy hétvégén de csak 1.napot a derekam le akart szakadni ezen kívül más úgy nincs csak ez az alhasi feszülés. Most is elkezdett fájdogálni.. Köszönöm a válaszokat akkor holnap tesztelek még egyet.
2016. jan. 11. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a derekam mar az ovulacio utani 9. napon le akart szakadni, mondjuk ez nalam igy is maradt kesöbb is...
2016. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!