Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban levő kismamák...

Utolsó hónapban levő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

#szülés előtt #kismama #hóna #p terhesség
2016. jan. 12. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

még 1,5 hónapom van a szülésig.:) programozott császárom lesz a betegségem miatt (véralvadási zavar), apás szülés lesz.:)


izgatott vagyok, mert holnap megyünk egy uh+vizsgálatra, meglátjuk, hogy van a méhlepényem meg hogy érzi magát a kicsi benn!


még aktívan dolgozom (irodában), sokat mocorog a magzat egész nap. igyekszem sokat kimenni is, sétálni a férjemmel.


testi panaszom jelenleg nincs, csak egy kis aranyér.


te hogy vagy? hogy viseled? izgulsz a szülés miatt? hol és hogyan fogsz szülni? dolgozol még?


31hkm

2016. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Február közepére vagyok kiírva, nekem már nagyon tele van a bugyrom, jó lenne, ha már ott tartanánk, hogy előbújjon a kisfiunk. Fáj a hátam, mert alapból hason fekve szoktam aludni, ez most nagyon hiányzik, mondtam is a férjemnek, hogy ahogy megszületik a pici, én már a szülőszobában tuti hasra vágom magam :D Na jó, nem hiszem, második baba, az elsőnél sem voltam ilyen virgonc :D De ha felkerülök az osztályra, tényleg addig fogok ügyeskedni, amíg a hasamra nem tudok végre fordulni.

A gyomorégés is kezdi elérni a tűréshatáromat, pedig az már az eleje óta megvan. De egyre és egyre rosszabb.


Ezeket leszámítva jól vagyok, csak hamar elfáradok.

2016. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes terhes vagyok, programozott csaszarom lesz januar 29-en. Nagyon izgulok, lelkileg ekeg ramatyul erzem magam, sokat hiztam, vizesedek, zsibbad a kezem, es mindennap rennien elek, nagyon sok a savam, eg a gyomrom. A hercegnonket nagyon varjuk, ez dob fel egyedul. Mehszaj teljesen zart, szoval akar ki is huzhatom a vegeig.
2016. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb mint az elottem szolo...:) 2 nap mulva leszek 37 hetes, ma voltam orvosnal, en is vizesedem kezre-labra, azt mondta, hogyha nem pihenek, akkor koran is johet a gyerek. De ennel jobban mar nem tudok pihenni, ezer eve nem dolgozom sajnos, ami mitt hasztalannak is erzem magam. Nagyon sokat hiztam a folytonos labfelteves miatt, mindenhol strias vagyok, de nagyon durvan (kar, combok, has, csipo). Mar nagyon szeretnem, ha megszuletne, mert kb ugy setalok, mint egy 90 eves, hamar kifulladok, ejjelente 5x kelek fel minimum pisilni, pedig annyira nyom a gyerek ott alul, hogy nagyon fajdalmas felkelni, sot meg az agyban forgolodni es nagyon rossz, mert nagyon faj.


Na de nem panaszkodom, remelem hamarosan megszulok, es minden jo lesz :) nagyon varom, hogy ujra aktiv eletem legyen, es egy baba mellett biztosan az lesz!:) nem vagyok egy semmittevo fajta, ugyhogy nem nekem talaltak ki a terhesseget :/

2016. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szivembol szolt az elottem szolo!Igen az alvas reszt kihagytam de ugyanez nekem. Hanyadik baba?
2016. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1! Nagyon jól bírod! Ügyes vagy! Programozott császárnál is bent lehet apa? de jó... nálunk nem. :(


Kedves 2! A hason alvással én is így vagyok! Már én is nagyon várom. Bár azt mondják akkor meg a cici miatt lesz nehéz :D


Kedves 3, 4, 5! Mindent értek :)És átérzem.


Én is 37 hetes vagyok, első baba, nem dolgozok, nem is dolgoztam..... :( Most nem vagyok jól mert náthás vagyok fáj a torkom is, de bevetek minden házi praktikát, és elég jól haladok azt hiszem. :)

Problémamentes a terhességem.eddig minden leletem jó volt a kisasszony kis szépen fejlődik, nem lesz kicsi azt mondják.... nst szerint nagyon aktív. :D

Én most már lassan 1 hete sokat keményedek.

A gyomorsav az az én éjszakáimat is kikészítette.... Két napja mintha kettévágták volna :O Semmi bajom.

Az "oda lentre" sugárzó nyomás egyre erősebb és már tényleg úgy megyek mint 1 pingvin. A lépcső az ellenségem. A combom, fenekem csupa narancsbőr lett. :(

Szakadni nem szakadt szét a bőröm. Hízni híztam de még sem látom nagyon durvának :) Vizesedni még egyszer láttam csak a lábfejem. A vérnyomásom alacsony...

Nos azt hiszem leírtam mindent.

Már nagyon várjuk,hogy megszülessen a pici. Apás szülés lesz. Ő jobban izgul mint én :D

Mindenkinek minden jót kívánok! Már nincs sok hátra és kitartást!

És köszönöm, hogy írtatok!

És ha vannak további fejlemények szívesen várom, hogy alakulnak a napjaitok, heteitek! :)

2016. jan. 12. 22:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, elso baba!:)
2016. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, programcsászárom lesz, jövő héten megyek orvoshoz.

Az éjszakáim nem túl jók, legalább 10x felébredek, pisilni megyek, a megfordulás is egy procedúra. Emiatt egész nap fáradt vagyok, már nem dolgozom de itthon is hamar elfáradok.

Délelőttönként szoktam rosszabbul lenni fáj a fejem, ég a gyomrom, általános rossz közérzet, de délutánra jobb.

Az első 4 hónap volt borzalmas, folyton hánytam, wc-re alig volt erőm kimenni, kórházban is voltam, ahhoz képest szuperül vagyok.

A derekam nem fáj, a hasam alja leginkább csak akkor ha fekvésből kelek fel.

Az eredeti súlyomhoz képest jó arányban híztam (nagy babám van, a hasam méretéből ítélve már kérdezték, hogy most szülök-e), nem vizesedem, a vérnyomásom is jó.

Sajnos az alhasamon megjelentek a striák pedig bevásároltam mindenféle krémből, de egyébként is hajlamos vagyok rá.

2016. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

igen, benn lehet a férjem (Kútvölgyi) és ő vágja majd el a köldökzsinórt is. Már nagyon izgulunk. Sőt, ez nem a legjobb szó, én éjjelente rémálmokkal küzdök a szülésről, ő meg izgatottan várja.:)


meglátjuk, hogy bírja a lepényem, kíváncsi vagyok, hogy hányas fokban érettnek látják majd a mai uh-n:)


ja, és a pisilés igen...legalább 5-ször kelek éjjelente, de hozzáteszem, hogy folyton szomjas is vagyok, így önmagam generálom a problémát.

2016. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nálunk már ilyenkor csak indokolt esetben van ultrahang, (Lepény miatt, baba fekvése miatt) akinek minden rendben volt a 32 hetesen annak csak nst van. Ha lenne fogadott dokim csinálnának....
2016. jan. 13. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!