Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen normális, ha gyengéb...

9 hetesen normális, ha gyengébbek a tünetek? Vagy ez baj?

Figyelt kérdés
A 6.héten kezdődött a rosszullét (hányinger, álmosság, gyengeség, stb) A 8.héten borzalmas volt szinte elviselhetetlen. Épphogy beléptem a 9.hétbe mintha elvágtak volna, jobban mondva néha enyhe hányinger van,a mellem feszül, de az is hullámokban néha fájdalmas néha nem is érzem. Újra van erőm, bár hamarabb fáradok, és nem alszok már egész nap, bár többször le kell feküdnöm. Szerintetek lehet baj is vagy túlaggódom?10 hetesen lesz a következő uh. Megőrülök még 1 hétig. Annyira félek, hogy ne legyen baj.
2016. jan. 12. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden terhesseg mas, az is siman normalis lehetne, ha egyaltalan nem lenne semmi tuneted az egesz terhesseged alatt.:)
2016. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj. Noveremnel ugyan igy volt. :)

En csak 7hetes leszek,de rettentően rosszul vagyok. Ez a hányinger elviselhetetlen :(

Ne aggódj,minden rendben a kicsikeddel! :)

Egy het gyorsan elmegy. Pihenj sokat :)

2016. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Irina87 válasza:
szia én ugyan ebben a cipőben járok én is 9 hetes terhes vagyok ma megyek uh és szinte majdnem minden tünetem megszünt.Nincs hányingerem csak nagyon ritkán ill a mell feszülés is csak enyhén van jelen.6-7 hetes terhesen nagyon sok tünetem volt állandó rosszul lét szédülés fejfájás mell érzékenység éjszakai hányinger stb...Én is aggódtam ezért múlthéten elmentem uh és minden rendben volt volt szívhang is.A doki azt mondta mikor emlitettem neki a tünet megszűnéses dolgot azt felelte hogy a tünetek jönnek mennek.Olvastam itt sok olyan hozzászólást hogy bajt jelenthet hogy ha elmúlnak a tünetek ill volt akinek a tünetek elmúlásával elhalt a terhesség és más tünete nem is volt nem görcsölt és nem vérzet ezért beparáztam én is.De hála istenek ez nem mindig így van.Nyugodj meg és ha mégis kétségeid vannak hívd fel az orvosod ő majd megmondja hogy mit csinálj de szerintem nem lesz baj.Mi 2 évet vártunk a tesóra és én ezért félek hogy nehogy baj legyen.
2016. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!