Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » P*edictor early teszt mennyire...

P*edictor early teszt mennyire megbizhato?

Figyelt kérdés

Ezt a tesztet vettuk ma a baratommal, de olvastam tobb negativ velemenyt..sajnos tobb tesztet nem tudok venni max jovoheten mert elfogyott a zsebpenzem a barátom meg elutazik a csaladjaval..anyagol nem kerhetek vagy vehetek fel mert nem akarom hog feleslegesen izguljon..mert csak azt akarjuk megtudni biztosra hogy hatott e az eseményutáni

Baratnoimtol se tudok kolcsonkerni

Tehat marad ez

Jo lesz? Vagy tuti hamis eredmenyt fog adnk?

17/L



2016. jan. 14. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
jó lesz, ha jókor és jól használod.
2016. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor volt az aktus, amiutan esemeny utanira volt szukseg?

Ha eltelt azota ket het, vagy tobb, akkor mar eros pozitiv lesz a teszt, ha terhes vagy.

Ha kevesebb ido telt el, akkor meg nem biztos, hogy az esetleges negativ hiheto, vagy nagyon halvany pozitiv lesz es akkor ismetelni kellene masik teszttel.

2016. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ket hete volt...es igazabol nagyon nagyon izgulok...nem szeretnek kisbabat ennyi idosen..abortusz ellenes vagyok..de igy milyen elete lenne? Remélem most ez a kis baboca egy olyan parhoz latogat akik regota varjak..
2016. jan. 14. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltem vele negatívat. Szóval nem csapott be, bármelyik teszt negatív lett volna. Ha késik már, nyugodtan használd! Szerintem bármelyik tesztről találsz negatív véleményeket.
2016. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem fals pozi volt.
2016. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahh en reggelig meg fogok orulni..az biztos hogy nem alszunk majd egy percet sem a parommal..
2016. jan. 14. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindif fals pozitiv volt nekem. Felhaborito, hogy egy ezrest elkernek ezert a tesztert...
2016. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyből kijött a pozitív, talán 2 napot késett akkor már. Utána még 2 tesztet csináltam, azok is egyöntetűen pozitívak lettek. Szóval nálam valósat mutatott. Szerintem ha szép erős a csík, akkor az terhesség, ha pedig halvány, látszik is, meg nem is, akkor lehet álpozitív. De biztosat nem tudok nyilatkozni, mert én most használtam először és bevált.
2016. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negativ...meg egy apró halvany masodik csik sincs rajta...úristen de boldog vagyok😍
2016. jan. 15. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!