Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házilag készített kecskesajtot...

Házilag készített kecskesajtot lehet enni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!! nekem a házilag készített birka sajtot nem engedi a dokim, pedig imádom. sőt még szoptatás alatt sem, mert túl erős a kicsinek. szóval szerintem a kecskét sem...:(

30 hetes pocakos

2008. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad!!!!

Ahogy a pasztőrizálatan tejet sem, a nyers sajtot sem!

2008. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen sajtot sem lehet enni?
2008. szept. 17. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Pasztörizált tejből készült, és nem penészes (pl. Camembert), kemény sajtokat lehet.
2008. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azt én nem tudom Neked megmondani, hogy az _orvosok_ szerint mit lehet és mit nem. (megjegyzem, ők leginkább csak javallanak dolgokat - az eddig előfordult esetek tükrében, melynek van sokszor alapja, máskor meg nincs). Azt tudom, hogy én eszem kecskesajtot is, kolbászt is, szoláriumba járok, még hajat is színeztem, macskát is simogattam, lovagoltam is, és köszönöm, remekül vagyok - és voltam előző terhességem idején is.

Túlságosan is patikavilágban élünk.

Az eddigi megszokott életmódodat folytatva nem lesz semmi baj.

2008. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!