Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés miatt görcsöltem...

Hasmenés miatt görcsöltem ezért több magnéziumot vettem be, de Normaflore-t is ittam. Szerintetek összekutyultam bent mindent? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok és nem voltam biztos benne hogy a hasmenés miatt görcsölök ezért vettem be több Mg-ot.Késöbb olvastam hogy az is okozhat hasmenést ha sokat veszünk be.De mivel megijedtem hogy vírus ittam egy Normaflore-t is.Szerintetek jól megzavartam odabenn mindent?Árthattam vele?
2010. márc. 27. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúúú, tényleg össze-vissza minden, még szerencse hogy egyik sem "komoly" készítmény. 1: ha túl sok magnéziumot veszel be, bizony hasmenésed lesz. 2: a normaflore nem segít a vírusos megbetegedésen. Ha még mindig megy a hasad akkor Bohus-t vegyél be, széntabletta, normafloreval együtt enyhíteni fogja a hasmenést. Ha továbbra is görcsölsz no-spa-t vegyél be. Keksz, krumpli, ropi. sok folyadék, hétfőn orvos. Jobbulást.
2010. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ártani biztosan nem ártottál.Semmi baj nem lesz belőle.Ha úgy érzed,hogy hasmenésed van inkább vegyél be No-spát,ezt is lehet terhesen szedni.
2010. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!