Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Györe Imre mobilszámát...

Dr. Györe Imre mobilszámát megtudná valaki adni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Nagyon koszonom!
2016. jan. 19. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a számát, de soha nem mennék hozzá, ha ingyen lenne sem...
2016. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mi a baj a doktorral? Most tervezek orvost váltani, és ő egész szimpatikusnak tűnik.
2016. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szemely szerint semmi gondom vele. A kisfiam is nala szultem hozza jartam most a 22hetes pocaklakommal is hozza jarok a noverem aki a meglevo 3 gyermekevel szinten hozza jart most a 4 babanal is hozza jar. Remelem hogy nem is lesz vele negativ elmenyem. Szoval sztem semmi gond vele. De persze mindenki maga tudja kin ill kivel kapcsolatba mit tapasztal.
2016. febr. 23. 21:30
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm a választ :) Igazából az első hozzászóló véleménye érdekelt volna, miért nem szereti, de persze a Te véleményednek is nagyon örülök.Úgy néztem, elég megosztóak a vélemények az orvosról, valaki imádja, valaki meg egyenesen utálja...majd kitapasztalom, remélem, jó véleményem lesz róla. Abban viszont többnyire egyetértenek az emberek,már ahogy olvastam mindenfelé a neten, hogy eléggé hangulatember.
2016. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!