Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor csuklik a...

Milyen érzés mikor csuklik a baba? Mikortól kell érezni? Igaz ehogy ez azt jelenti ha megszületne most lenne esélye a kinti életre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés,ritmikusan mozog a pocakom:D Ilyenkor biztosra tudom,hol fekszik,mert amúgy mintha 10keze meg 10lába lenne,mindenhol ott van:))
2010. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem mindig lehet érezni hogy csuklanak.Én is ezen paráztam hogy az én babám miért nem csuklik még,mert nem érzem.31 hetesen voltam uhn,és akkor mutatták hogy csuklik a babám,érzem e?És semmit nem éreztem akkor sem,pedig a szememmel láttam ahogy ritmikusosan csuklott a drágám.Azóta sem éreztem még:-(De állitólag tényleg jó ha csuklanak,mert akkor már a kis tüdeje elég fejlett.32+5hetes kismami
2010. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A én babám, nagyon korán lekezdett csuklani, és összetéveszthetetlen érzés, ha formávan van napjában 3-5 alakalommal is elkezdi. Mivel nem sem én sem a pocakom nem nagy, így valószínű ezért érzem ennyire. Nagyon mókás, ahogy a takaró is mozog a hasamon esete :D Azt mondta, az orvos, hogy jó, ha csuklik, mert a mgazatvíz jó hatásal van a tüdejére, nyelő refelexek is is jobban kialakulnak és kevesebb esély van, hogy refluxos legyen a baba. 34-35. héttől mondják, azt, hogy elég érett a baba tüdeje is a kinti életre, nincs kitéve annyi veszélynek. 38h km
2010. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brigitta04 ***** válasza:

Szia,sziasztok.

Tegnap éreztem elöször,hogy csuklik a mini manó:)Kicsit hasonlo az érzés ahoz amikor egy helyben mocorog a drága,le föl "hullámzott"a pocakom egy ponton!Már nagyon vártam,hogy én is érezhessem a csuklását!

28+5 hetes km

2010. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!