Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt úgy valakinek hogy az...

Volt úgy valakinek hogy az elején nem igazán erősödött a tesztje mégis kismama volt?

Figyelt kérdés

11 dpo este lett az első halvány pozitív tesztem, ma a 14 dpo-n még kb mindig ugyanúgy néz ki a teszt...

Tudom ez csak 3 nap, de elvileg már dupla olyan erősnek kellene lenni a csíknak.

2,5 éve várjuk a babát.

Volt valakinek úgy babája hogy nem erősödött a teszt az elején?

Köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 24. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szervezeted nem termeli olyan gyorsan a hcg-t.
2016. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak erről van szó, holnap megyek a dokihoz, hátha mond valami biztatót.
2016. jan. 24. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Jelen! :)

Most vagyok 8hetes 2napos, de amikor csináltam a teszteket az elején,alig látszottak. Es nem csak 1,hanem vagy 5. Aggódtam is,de feleslegesen! :)

Eddig minden rendben velunk(maradjon is igy! :). )

Mi másfél eve vártunk ra!

Szoval nyugi, erősödni fog.

Boldog babavarast! :)

2016. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem én is leszek ilyen szerencsés! Boldog babavárást! :)
2016. jan. 24. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
4 napig nekem a 10-es teszt nagyon halvany volt es nem is erosodott. Azthittem,hogy rossz a teszt,mert vele egyidoben csinaltam a 25-ost is,de azok meg hofeherek voltak. Aztan az 5.nap kezdett el latszodni vmi a 25-oson,de az a 7.8.napra mar teljesen egyforma lett,mig a 10-es nem. Es akkor mar menzesz utan vtam 1 hettel!
2016. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mensi elmaradásának napján is halvány volt, akkor erősödött mikor már már 7 napja késett, holott kiderült ikrek (azt mondják náluk hamarabb erősebb a teszt)
2016. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sőt! :D. Nem erősödött, elmentem 6 hetesen, csak egy pici petezsák volt, elmentem 7 hetesen csak 1 szikhólyag jelent meg, semmi embrió vagy szívhang..... :D Aztán 9 hetesen mentem megint akkor már látszottak, :) igen, kétpetéjű ikreim szívhangal együtt :D :D :D.

Egyszóval nyugi!!!!

2016. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csináltam most délután is egyet, ezen határozottan látszik az erősödés, így kicsit megnyugodtam! :)

Köszönöm a biztató válaszokat! :)

[link]

2016. jan. 24. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok kismama:)
2016. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!