Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, a...

7 hetes terhes vagyok, a magzat 5 hetes, de még csak a petezsák látszik. Ez normális?

Figyelt kérdés
7 hete volt az utolsó menzeszem, és tegnap voltam dokinál. Azt mondta, még csak egy petezsákot lát, ami elég kicsi, kb. 5 hetes lehet, jöjjek vissza 2-3 hét múlva. Nem kellene már ilyenkor nagyobbnak lennie a magzatnak? Félek, hogy ez nem normális. Mások ilyenkor már a magzatot is látják.
2016. jan. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor volt ovud? nálam is így volt, de nekem utólag kiderült hogy ciklus végén volt az ovum (amúgy is 45 napos ciklusnál) szóval hiába volt papíron 7 hetes terhességem, a magzat 4-5 hetes volt mikor nézték
2016. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foganhatott később? Teszted mikor lett pozitív?
2016. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Foganhatott később, 30-35 napos ciklusaim vannak és a teszt csak a 41. napon lett pozitív, akkor is alig látszott a csík.
2016. jan. 27. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi, teljesen rendben van, nem is mutathatna mást az UH. :)
2016. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, most kicsit megnyugodtam :-)
2016. jan. 27. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van szerintem ilyen hosszú ciklusnál, 2 hét múlva kiderül a kontrollon.


nekem pl. az sztk-ban 2 héttel kisebbnek mérték az embriót, a magándokimmal szemben, mert annyira rossz az uh gépük, mintha nem is lenne (lipótváros)


Viszont van egy tanácsom, sajnos tapasztalatból, ha az orvosod magzatnak nevezi az embriót, akkor nem biztos, hogy ő a legjobb gondozó orvos, mert még lehet szükség arra a tudásra, amit az egyetemen szerzett! Tényleg vannak rosszabb meg jobb orvosok is, engem pl. hematológus kezelt félre egy ideig...


33hkm

2016. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is később fogant, teljesen oké.
2016. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!