Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki veszélyeztetett terhes...

Aki veszélyeztetett terhes volt és egész nap feküdnie kellett, hogy látta el a nagyobb gyerekét?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell feküdni? Én az voltam. Félidőben kinyílt a méhszáj, 18 hetes kortól összehúzódásaim voltak. 2 ovisom van. Egyedül láttam el őket, hoztam-vittem. Én nem tudtam feküdni.Persze nem rohantam, nem emlgettem. Időre született a babám szerencsére.
2016. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

én is az voltam, a pozi teszttől azonnal.

dolgoztam volna, de az orvos nem hagyott.

viszont egy darabig még a kismamatornát is engedélyezte, szóval messze nem kellett feküdni. csak bő félidőtől, bár akkoris inkább pihenni (pipolphennel rásegítve, hogy tuti a fenekemen maradjak)

2016. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es, 2-es,

van olyan veszélyeztetett terhes, aki tényleg meg se mozdulhat.

Szobatársamnak a magzat mellett a magzattal egyméretű és együtt növekedő daganat is volt a méhében, ő szó szerint ágyhoz volt kötve, pisilni sem kelhetett fel, ágytálazták.

Ők úgy oldották meg, hogy hazaköltöztek a szerencsére már nyugdíjas, de jó egészségügyi állapotban lévő szülőkhöz. Az apuka hozta-vitte a gyereket az oviba, a nőt pedig ápolták a szülei.

2016. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha a kérdésben eleve ott van, hogy "feküdnie kellett" akkor nem értem miért válaszol olyan, akinek nem kellett...


Kérdező: apuka, nagyszülők, bébiszitter

2016. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nem én láttam el, sem a gyereket, sem a háztartást.

Apa reggel elvitte oviba. Hetente egy nap jött egy takarítónő, aki kitakarított, kivasalt. Ebédet rendeltük. Du az oviból vagy az apa hozta haza a nagyot, vagy a szüleim, vagy egy másik gyerek anyukája, de egyszer az is előfordult, hogy az óvónéni hozta haza.

Du játszottam vele rengeteget, meséztünk, de hiányoztak a mozgásos játékok, csavargások.

Nehéz időszak volt kicsit mindenkinek, óriási szervezés volt, és sok segítséget kaptam a családtól.

2016. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyeztetett vagyok görcsölgetek van egy 1,5 evesem de férjem sokáig dolgozik igy muszáj ellátnom a háztartást a gyereket. 3x2 magnéziumot szedek.
2016. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!