Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond, ha tüsszentéskor,...

Gond, ha tüsszentéskor, hirtelen mozdulatkor beleszúr a petefészkembe? 7 hetes terhes vagyok, és valószínűleg a baba azon az oldalon fogant meg ahova beleszúr.

Figyelt kérdés
Olyan pozíciót kell felvennem, hogy behajlok, legörnyedek, talán akkor nem szúr bele, de van, hogy nem találom el a megfelelő pozíciót. Fekve kizárt, hogy tudjak tüsszenteni. Más is van így vele, vagy ez bajt jelent?
2016. jan. 29. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így voltam. Idővel javulni fog. Javaslom a Magnerot-ot. Gyorsan segít majd napi 3 tabletta.


Tapasztalatból írom :)

2016. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan így voltam én is.

A doki erre annyit mondott, hogy ez természetes.


Nem volt gond, később már nem szúrt egyáltalán tüsszentésnél.

2016. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, de nekem nem csak az egyik oldal. Szerintem a méhet tartó szalagok nyúlása miatt lehet.
2016. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csak az egész alhasam feszült, szúrt. Elmúlt és gondot sem okozott. Szintén segített ha felhúztam a lábam vagy előrehajoltam.
2016. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont így van nálam is. :) Én is 7 hetes vagyok. Az imént tüsszentettem, és a kollégáim néztek is, hogy miért kuporodom össze. :)
2016. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül :)
2016. jan. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!