Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy lassan másfél hete barnás folyásom van és ma elkeztdtem vérezni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok már egy ideje barna folyásom van.Voltam a dolkinál aki írt nkem fel egy gyógyszert erre a barnás folyás megszüntetésére és mellette szedem a folsavat is.Szerintetek miért kezdhettem el vérezni? Remélem nincs semmi baja a babának.Ma már nem tudok bemenni vizsgálatra, mert csak holnap lesz bent doki aki tudna kezelni. A védőnő azt tanácsolta pihenjek.De holnap mindenképpen elmegyek vizsgálatra.Nektek volt már ilyen tapasztalatotok?
2016. febr. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ügyelet. Ott mindig van doki, aki megvizsgál. A hozzád legközelebb eső kórház ügyeletére menj, biztosan nem fognak elzavarni. Ez vetélésgyanús.
2016. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal megnézetném magam, mert a vérzés nem jó. Remélem minden rendben lesz.
2016. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem kezdődő vetélés miatt volt barnázás után a vérzés, én is szedtem progit. de ne keseredj el, 6 hetes vagy, az embrió nagy eséllyel békében ki fog lökődni, de ha mégsem, akkor egy picit kitisztítják majd a méhedet utána.


sőt, még meg is maradhat, az orvosom mondta, hogy az enyémnél több vérzéssel is maradtak már meg embriók a praxisában.


Ha a vérzés mellé görcsök is jönnének, hívd fel az orvosod, hogy ad-e türelmi időt, hogy otthon esetleg "lábon" kihordd a dolgot, vagy szeretne inkább egyből műtétet.


tipp: a férjed legyen veled a következő napokban, és pihenj sokat, igyál sok vizet, és legyetek együtt, egymásnak! nekem ez nagyon sokat segített lelkileg annak idején.

2016. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt a verzes nem normalis. Veteles jele. Azonnal menj korhazba!! A barnazas utan eros verzessel sajnos kilokodik. :( nem akarok veszmadar lenni nagyon bizom benne hogy nem igy lesz.a helyedben azonnal megnezetnem orvossal!!!
2016. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt azóta??

2016. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet? Voltál orvosnál?
2016. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BoyLee válasza:

Sziasztok! Apuka vagyok! Minden a legnagyobb rendben van a párommal hála istennek semmi komolyabb baj nem lett velük! :)

Aznap bevittük a kórházba ahol mondták neki hogy bent kell maradnia! Másnap elküldték UH ra, ott is minden stimelt és már van a picinek szívhangja is :) de sajna nem engedték őt haza, addig nem míg meg nem szűnik neki ez a maszatolás! Tegnap megint UH volt (természetesen ott voltam vele egyfojtába) És megint jó hír, szépen fejlődik a pici, már 10mm es :) szal arra választ nem kaptunk hogy mitől és mé lehetett ez! De az a lényeg hogy minden okés! Úgynéz ki hogy holnap hazahozhatom őt a kórházból! Akinél ilyen van/lesz nem feltétlenül vetéslés jele lehet! :)

2016. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!