Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki kérdés. Szülőszoba,...

Ciki kérdés. Szülőszoba, vajúdás pisilés?! Többi lent

Figyelt kérdés

Aki szült már, tudna nekem írni tapasztalatot?

Pl több órás vajúdás közben már pisilni kell a szülőágyon, de közben szívód a gázt(tehát kicsit kómás vagy) Szóltatok a szülésznőknek? Hogy hoppá vizelni kell, vagy erre nem volt idő és az ágyra sikerült?

Ez ilyenkor ciki?

Vagy ekkor mi a teendő? Ha már nyom a baba akkor is előfordul a pisilés?



2016. febr. 5. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Nekem más is besikerült az egyik szülésemnél, ha érted...


Kellemetlen, de ott mindennapos. Ne aggódj emiatt, láttak már cifrábbat is :)

2016. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem. Beöntés után pisiltem, szülőágyon nem kellett pisilnem. Utána meg nem ment az elsőnél, akkor katétert raktak fel, a másodiknál sikerült pisilnem.

Szóval nem pisiltem be, vagyis oda. :)

De a másodiknál sajnos más sikerült...pedig előtte kb 1 órát voltam a mosdóban... :)

2016. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én járkáltam,néha a sarokkádban is jól esett ücsörögni,tehát alig feküdtem az ágyon. Max 1 órát,azidő alatt meg nem kellett pisilnem. Mondjuk nem tudom,otthon hogyan működik,de én nem kaptam katétert,elmentem.pisilni ha kellett. Az utolsó 1 órában meg összefolytak a fájások,így fel sem tűnt hogy pisilnem kell vagy nem.


Ne aggódj semmin,én úgy gondolom,hogy szülésnél semmi sem ciki!

2016. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem tűnik fel hogy pisilni kell, annyira "gyorsan" történik minden amikor már olyan szintűek a fájások hogy nem tudsz kimenni...de ha szólsz biztos adnak tálat..
2016. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kitoláshoz közeledve nekem kifejezetten mondták, hogy nyugodtan lehet pisilni, az segíti a nyomást. Van ott mindenféle testnedv, fel vannak rá készülve.
2016. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hidd el nem nagyon kell pisilned majd,mivel enni inni nem nagyon lehet meg nem is kìvànod majd. Ami folyadék van benned azt kiizzadod.

De ha mégis az sem ciki,ez ilyen dolog, aki kicsit otthon van biologiàból tudja hogy kifele jövet a baba nyomja a végbelet és a hugyhólyagot is ütögeti,ìgy ha vmelyiknek van tartalma az biza kiürül😁

Ezzel ott is mindenki tisztàban van, és sok ilyet làtnak. Ha ott leszel ez lesz a legkisebb problémàd.

2016. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyébként amikor én vajjúdtam épp, állva, éreztem hogy valami csorog végig a combomon, de le sem mertem nézni, hogy vér e vagy vizelet, egyszerűen nem éreztem, minden bajom volt...amikor jött be a szülésznő hogy feküdjek fel az ágyra mert vizsgálat van, mondtam neki hogy ne haragudjon, de egy kicsit összekoszoltam a padlót...erre csak mosolygott és mondta hogy a szülőszobán ez olyan mint a konyhásoknál a vízcsepp a padlón :)
2016. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem foglalkoznak ezzel.Én kimentem mondjuk wc-re, meg amúgy is járkáltam, amikor meg már nagyon fájt, vízben voltam.

Utolsó meg nem tudom miért írja, hogy nem lehet inni.Én rengeteg ásványvizet megittam vajúdás alatt.Lehet inni, nem kiképzőtáborban vagy.

2016. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, nem utolsó, hanem 6-os. (ivás)
2016. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6#os vagyok


Azért mert ha sürgősségi csàszàr van,akkor nem lehet tele a gyomrod.


Az elején én is ihattam volna,de pl én nem is kìvàntam,aztàn mondta a szülésznő,hogy mostantòl csak kortyokat ha kell. De mivel àltalàban a hànyàs is jelentkezik ezért sem szoktàk ajànlani,hogy igyàl meg 5 litert vajúdàs alatt.

Nem azt mondtam,hogy egyàltalàn nem lehet.

2016. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!