Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A c:1100 -as és az orvos...

A c:1100 -as és az orvos szigorú pihenést javasolt! Azt hallottam fel kell emelni az ágyat legalább 10cm-re! Tényleg jobb lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

de ugye nem neked kell az ágyat emelgetni?

vagy mi van az ággyal?

2010. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


attól is függ hány hetes vagy, de pl nekem a 28. héten nyílt ki, plusz megrövidült a méhnyakam, de ugyanúgy tettem-vettem mindent, ésszel, mégsem volt semmi baj.


Az ágy ötlet is jó, de sztem egyszerűbb, ha takaróból hajtogaszt egy 10 cm-es magasítót, v egy nagyobb párnát a feneked alá teszel.

2010. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Régen tényleg csinálták (ma nem tudom hogy csinálják e) kórházban, hogy felemelik az ágy egyik végét, vagyis nem vízszintes az ágy, és a fejed van a lejjebb eső részen. Így nem nyomja a baba a méhszájat, és nem nyílik tovább. Hát nem lehet valami kényelmes így feküdni. Erre gondoltál?
2010. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
33hetes vagyok. Köszike a válaszokat!
2010. márc. 30. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!