Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11. hét végén nem kéne már...

11. hét végén nem kéne már érezni valamit?

Figyelt kérdés
A hányingeren kívül semmit nem érzek abból,hogy elvileg van bennem egy baba. Nem kéne valami más tünetnek is lennie? Valami húzódás,nyomás, vagy bármi..elvégre "rengeteg változás történik ilyenkor belül", nő a baba,nő a méh meg minden...szóval normális,hogy semmit nem érzek a hasamban?
2016. febr. 7. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van! A Kicsi 4 hónapos, egyiknél sem éreztem semmit, amíg a mocorgást nem éreztem! :) Boldog várandósságot kívánok!
2016. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell :-) 15 hetes vagyok a második babával és én se érzek semmit :-) mintha terhes se lennék.De ne izgulj tutti minden rendben a babával :-)
2016. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia. Ugyanígy vagyok en is! Egy hete hánytam utoljára,aztan ma reggel. . Csak hányingerem van,de mostanaban az sem mindig. Es nem erzek en sem semmit. 😏

Neked nem no meg a pocid?

2016. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis. a méhem növekedésével járó feszülést én a 16. héten éreztem csak.


Én csak a 19. héten éreztem biztosan, hogy az a magzat tutira:) Egy embrió van benned, ha majd magzat lesz, akkor sem lesz egyből baba-érzésed. nekem igazán erős baba-feelingje a magzati mozgásnak csak mostanában van. Most van, hogy érzem, milyen testrésze lehet, de most meg már inkább fájdalmasak a mozgások. :)


35hkm

2016. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10hetes kortól mar nem embrió hanem magzat!
2016. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem még hànyingerem sem volt, alapból volt hasam úgyhogy amíg el nem kezdett mozogni semmi jele nem volt annak hogy terhes lennék (tervezett baba volt úgyhogy azért az elejétől tudtam hogy az vagyok)
2016. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as,nem tudom,hogy nő e vagy csak a folyamatos hanyingertől és puffadástól nem tudom behuzni. De tény h nem tudom behúzni a hasam. Sajnos még nem is híztam,54kg/174 cm vagyok,eddig örültem neki de már inkább híznék...
2016. febr. 7. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy vagyok :/

En 170 Cm 50 kg

Teszel fel kepet? :)

2016. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!