Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdem el megvenni a...

Most kezdem el megvenni a babaholmikat, írtam listát szerintetek mi hiányzik ill mi az ami felesleges?

Figyelt kérdés

Ruha, kiságy, cumisüveg melegítő, matrac,babakád, ágynemű van már.


Többi:

- 6 cumisüveg (avent)

- lázmérő, orrszívó

- textilpelenka

- pelenkázó, forgó a kiságyra, rácsvédő

- mellszívó

- hordozó

-légzésfigyelő


ill babakocsi


2016. febr. 7. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem tervezel szoptatni ?

Mert ha igen, akkor nem kell 6 cumisuveg csak 1 , veszhelyzet esetere. Mellszivo sem, mert lehet omleni fog a tejed.


A racsvedot nem javaslom, en kulfoldon lakom, itt tiltjak, ugyanis volt sajnos tobb fulladasos halaleset is miatta. Amerikaban is tobb regisztralt fulladas volt racsvedo miatt, ezert be van tiltva az arusitasa pl Ilinois allamban . Otthon elmaradottak ezzel kapcsolatban ( is ) pedig csak utana kellene olvasni dolgoknak.

2016. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Takaro, halozsak ( 4 kg folott hasznalhato csak ), furdeshez kencek ( en a gyogyszertarit nem kentem a gyerekemre ugyanis koolaj szarmazek van benne) , koromvago, fesu

2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Komolyan ? Ezt nem tudtam :O


Nem szeretnék szoptatni aztán meglátjuk hogy lesz mennyire fogadja el cumisüvegből a tejet.

2016. febr. 7. 13:58
 4/20 anonim ***** válasza:
A 6 cumisüveg szerintem is nagyon sok, de ha nem fogsz szoptatni, akkor oké. Bár 6-ot talán akkor sem vennék.
2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Elso vagyok , akkor ha cumisuvegezni keszulsz, sterilizalo is kell ( a tejben levo bakteriumok miatt ) , gozsterilizalot javaslom olcso, gyors, megbizhato.

cumi ! Sokszor az lesz a megmentod :)

2016. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fürdőlepedő vagy kapucnis törölköző.
2016. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy csak 1-2 cumisüveget vegyél elsőre, mert nem lehet tudni,hogy azt a fajtát elfogadja-e a kicsi. Utána tudsz venni még ha kell. (egyébként ha nem szoptatsz, szerintem nem sok a 6 cumisüveg, így nem kell minden etetés után sterilizálni)

Sterilizálót nem muszáj venni, megteszi egy lábas is (amit csak erre használsz).

2016. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A 6db cumisüveg mindenképpen sok!:) Én egyet vettem, egy kicsi aventest vészhelyzetre, meg hogy majd azt később is tudom használni, ha nagyobb lesz és adok neki vizet nyáron.., hát még most is szoptatom, egyszer apa akart adni neki lefejt tejet, amikor én nem tudtam, és nem fogadta el!!! :)) Később is, a vizet is csak pohárból, illetve mam-os itató (első tanuló)-ból fogadta el. Ha kell, bárki el tud szaladni neked, addig tudod használni azt az egyet, ha mégis kell.

Babatakaró, fürdető kifogó, kapucnis kifogó,gyógyszertári babaolaj, alkohol, fürdetőkrém, kerekített kisolló, baba fültisztító pálcika, az első időkre, illetve fürdetés után vékony textilsapka, pelenka, popsitörlő.

2016. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg egyszerre a 6 cumisüveget. Ha nem jönne be neki, akkor felesleges pénzkidobás volt. Próbáld ki előbb, és ha jó, akkor vegyél még belőle. Ha nem jó, akkor próbálkozz másfajtával. Minden mást leírtak előttem.
2016. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A zenélő forgó nem létszükséglet, az első 2 hónapban pláne. Textilpelenkából jó, ha van legalább 15-20 db, fogyóeszköz, főleg bukós babánál.
2016. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!