Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok. Már nézegetem...

20 hetes vagyok. Már nézegetem a babakocsikat. Nagyon tetszik a Coletto Austin3 féle. Van valakinek tapasztalata erről a babakocsiról? Mekkora a súlya? Mert nekem fontos hogy ne legyen nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


Coletto Austin 3 multifunkciós babakocsi méretei:

- mózes belső méretei: 80 cm x 37 cm x 22 cm

- első-kerék átmérője: 28 cm

- hátsó kerék átmérője: 28 cm

- hátsó nyomtáv: 70 cm

- súlya: 12,9 kg

2016. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Coletto Austin 3 volt, illetve még megvan. Két gyerek használta, nagyon jó állapotban van, én nagyon szerettem. Óriási a kosara, a mózese és a sportrész is. Mindenhol elmegy, könnyen fordul, a tolókarról lehet fixálni az első kerekét. Egyáltalán nem borulékony. Viszont ha könnyű babakocsit szeretnél, ez nem az, gyerekkel együtt, plusz a bevásárlással együtt nem fogod tudni megemelni. Nekem nem kellett emelgetnem így tökéletes volt.
2016. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!