Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megkérem az orvost akkor...

Ha megkérem az orvost akkor szerintetek megtenné?

Figyelt kérdés
1 hetet a párom külföldön tartózkodik munka miatt. Én kedden megyek ultrahangra, és ha minden jól megy és a baba is szeretné akkor kiderül a baba neme. Mivel csak én leszek ott, így arra gondoltam, hogy viszek egy lapot és megkérem az orvost, hogy ne mondja meg, hanem írja rá a lapra és tegye bele a borítékba. Mikor haza jön a párom akkor együtt bontanánk ki. Ha megkérem akkor szerintetek megtenné ezt? Vagy hülyeség az egész?
2016. febr. 7. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is normális a dokid akkor megteszi.
2016. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa ötlet!Csak a dokit találd jókedvében.
2016. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha egy morcos befásult doki van, akkor tuti megteszi.
2016. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos lenne :)
2016. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, h a elmondod, hogy miért is szeretnéd, akkor nem mondhat rá nemet :)
2016. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog hülyének nézni, és megérti a helyzetet. És segítőkész lesz. Mert egyedül nem szeretném ezt a pillanatot megélni. :)
2016. febr. 7. 16:47
 7/17 anonim ***** válasza:
ha normális az orvosod tuti megteszi,ha meg flegma lesz akkor én váltanék :)
2016. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm úgy csinálta, hogy a doki felírta egy lapra, a lapot beadták egy cukrászdába, és csináltattak egy tortát úgy, hogy ha belseje legyen fiús vagy lányos színű. Amikor felvágták, akkor derült ki a baba neme.
2016. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De jó :D Ez is nagyon jó ötlet :D Úgy is mindig tortát ennék :)
2016. febr. 8. 11:17
 10/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam az orvosnál. Elmondtam neki, hogy mi a helyzet. Nagyon kedves aranyos volt. Ő is javasolta a sütis dolgot. Így örömmel leírta nekem egy lapra. Beletette egy borítékba, leragasztotta és még azt is aláírta. Hazafelé jövet bementem egy cukrászdába, de adtam a borítékot. Így megcsinálják tortába. Kívül teljesen fehér lesz. Belül pedig vagy rózsaszín vagy kék. Azért választottam a sütis megoldást. Mert ha itthon lenne a boríték, nagy lenne a kísértés, hogy kinyissam. Így pedig tényleg akkor tudom meg, amikor már a párom is itthon lesz.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! :)

2016. febr. 9. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!