Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hol veszitek a...

Kismamák ti hol veszitek a kismama ruhákat?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és kezdenek kényelmetlenek lenni a nadrágjaim leginkább amikor ülök.Lassan aktuális lesz beszereznem egy két nadrágot.Hol lenne érdemes szétnéznem Budapest és maglód környékén járok sűrűbben.
2016. febr. 7. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten szoktam hellomami westend ,brendon váci út
2016. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

H&M Maternity reszlege vagy C&A-ban a plus size reszleg (pl teli kabatom onnan van).


34hkm

2016. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én H&M-ben vettem a nadrágokat, a felsőket meg rendeltem a gap.eu-ról és a newlook.com-ról.
2016. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, most a cosmos citybe a kismama nadrágok 7 ezer ft-ról 1500 ft-ra vannak leakciózva :)

Van fehér vékony nyárias és farmerbe is, érdemes lecsapni rá.

2016. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a Hádában vásároltam bő kardigánokat, amik nem gombolósak, akkor még az az elől kötős volt a divat, abból vettem egy csomót és azóta is tudom őket hordani hiszen nem kimondottan terhes pulcsik ugye...

emellett az apród.hu-n vásároltam kismamáktól ezt azt, aki többet hirdetett a méretemben, ahhoz elmentem, felpróbáltam a ruháit, és ami tetszett megvettem.

szeretném leszögezni, nem vagyok csóró hogy használt ruhákba járjak, csupán úgy gondoltam - valamit amit max 6-7 hónapig hordok, és előttem se hordták annál tovább, azt minek venném meg újonnan..egyébként szinte újszerű állapotban volt minden amit vettem, egy nadrág két póló 2500 Ft-ért, meg ilyenek....

2016. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!