Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok és...

Veszelszkiandi kérdése:

23 hetes terhes vagyok és alig érzem a magzat mozgást ilyenkor már nem kéne nagyokat rugnia és egész nap ficánkolni? Első baba ultrahangon a héten voltam ott minden rendbe volt de akkor is zavar hogy mért nem mozog eleget

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne még én 16 hetesen kezdtem érezni mozogni és 24 hetes kor körül lett mindennapos de azért fordult még elő, hogy nagyon sokáig nem éreztem mozogni. Amit te írsz egész napos ficánkolást az 32 hetes kor körül dereng bár nem vagyunk egyformák, biztosan lesz eltérő vélemény is.
2016. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Utolsónak üzenem,hogy menjen orvoshoz. Látszik,hogy ma nincs iskola..
2016. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 20.héten éreztem először, de nekem utána is nagyon ritkán mocorgott. Fogalmam sem volt milyen mikor " kirúgta az oldalam, vagy boxolt". Mert hogy általában ezeket használják az aktív mozgásra. Én sose éreztem így..Kint viszo t annál inkább. :) amúgy te sem vagy minden nap ugyan olyan aktív, lehet hogy most neki is ilyen napjai vannak. :)

2.válaszoló: Ebben leled örömöd hogy ilyeneket írsz másoknak??

2016. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell még ilyenkor intenzív mozgásokat érezned. Majd később, hetek múlva, akkor már igen, de most még teljesen rendben van, ha csak finomabb mozgásokat érzel. Hisz még olyan pici az a baba, még nincs 1 kg-os sem, kb. 60 dkg-os mindösszesen, tehát hiába mozgékony, ficánkol, de még olyan pici, hogy azt egyszerűen nem tudod olyan intenzíven érezni.
2016. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23hetes vagyok, én elég intenzíven érzem hogy mozog :)
2016. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. febr. 11. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

én is 23 hetes vagyok és pont minden nap azon agyok hogy miért ilyen óvatosan érzem mozogni.

Mikor meg kérdezik hogy na kirugja az oldalad? Aha.. hogyne.. Nem tudom mikor lesz erősebb.

Viszont én nagyon lent is érzem mozogni és lefele érzem rugni előre a hasfalam fele nagyon ritka.

2016. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!