Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nézegetek babakocsikat. Nem...

Nézegetek babakocsikat. Nem tudom mit csináljak. Szerintetek nem fölösleges a mózes rész? Nekem nyári babám lesz. Nem elég a hordozó meg a sportrész, ami vízszintesre dönthető? Hauck viper sportkocsira gondoltam. És még pici a baba elvan a hordozóba.

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem hasonló kocsim volt, mint a viper, nem hiányzott a mózes, nagy sétákra ledöntött sportrészben vittem, ha autóval mentem valahova, akko meg hordozó volt. Téli baba amúgy.
2016. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hordozóban max. félórát lehet egy pici, mert egészségtelen. Nem babakocsizásra találták ki, hanem kizárólag az autóba illetve míg odatolod az autóhoz.


Ettől függetlenül nyilván elhagyható a mózes, ha a sportrész tényleg vízszintesre dönthető.

2016. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyiban jobb a mozes hogy pihe puha meleg belelet massziv, es abban aztan jol be lehet bugyolalni hogy ne fazzon. nekem nagyon bejott a mozes. de viszont nem probaltam olyat hogy csak sport resz dontve, ha en megdontom a 3in1 babakocsim sport reszet abbol vagy kigrul vagy becsatolom de ha becsatolom nem tudok ra labzsakot adni stb..nem tudom mas babakocsiknal hogy mukodik gondolom amik ujszulottre specializalodnak es nincs mozes kulon ott jobban.meg van oldva.
2016. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi nagyon szerettuk a mozest. autoban is abba volt bekotve de volt hordozonk is. ujszulottnek mozes valo, a hordozo max. autoba. mozest 6 honapos korig ajánlják. (a fiam 4-5 honapos volt, mikor áttértunk a hordozora, mert kinotte a mozest) a vizszintesen dontheto sportrész pedig sosem lesz olyan, mint a mozes..
2016. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem volt mózesrész, hasonló kocsink van mint a viper, elég volt hátradönteni, nyári babánk van, tökeletesen megfelelt.

Hordozóról én is azt hallottam, hogy nem szabad 2 óránál többet benne tartani, mert nem jó a gerincének.

2016. febr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!