Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babkocsit szeretnék, júniusra...

Babkocsit szeretnék, júniusra várom a babát. A Chicco trio s3 babakocsi milyen? Van valakinek tapasztalata? Milyen a súlya?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én próbáltam 3 kerekű babakocsit, nem jött be, bár ez az én véleményem. Bebetto Aquariust vettem újan, 65.000.- volt. Nagy bolygósítható kerekű, jól néz ki, nagyon könnyű vele közlekedni, teleszkópos, a mózes ringatható, hordozó is van hozzá, sportrésze is van. Adtak hozzá pelenkázó táskát, szúnyoghálót, felcsatolható cumisüvegtartót és esővédőt, alumíniumvázas. Szóval nem tudom mi kerül a chicco trión 200 000-be?
2016. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az van. 6. gyereket szolgalja ki.kifogastalnul mukodik. van egy olcsobb pierre cardinom is tehat mondjuk h van viszonyitasi alapom.

eg es fold. es nagyon jo hogy 3 kereku sokkal jobb mint a 4 kereku.


ami nem jo benne hogy nincsenek zsebek ahova cumisuveget vagy ilyesnit lehete pakolni es nins kimerevitett also taroloja sem, csak egy ilyen zsak amibe kb 2 liter tej fer el kenyelmesen es viszlat....a 4 kereku olcsobbaknak jo nay tarolo kosara van azok ebbol a szempontbol jobbak...

viszont tenyleg nagyon praktikus a chicco a 3 resszel, jol mukodij a csatt, minden resze moshato, kerekek felfujhatok, van rajta szatyornak kaszto ilyen fék olyan fék stb. nagyon jo a napellenzoje is mert teljesen ra lehet huzni a babakosira hogy abszolut ne susse a babat a nap. a pierre cardinba megvakul.

2016. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!