Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koncert 2 hónapos terhesen?

Koncert 2 hónapos terhesen?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, kb 4 hónapos korában fejlődik ki a baba hallása. Akkor már kevésbé tanácsos, nehogy sérüljön a hallása. De ha 2-3 hónaposan megyek el egy rockkoncertre, mennyire árt a babának?
2016. febr. 7. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
én inkább azon izgulnék,nehogy hasba könyököljenek
2016. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen voltam koncerten, én nem aggódtam, jól éreztem magam :)
2016. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A zenei nevelést nem lehet elég korán kezdeni.
2016. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szimfonikus zenekarban játszottam, a eszement hangos tud lenni, és a 8. hónapig koncerteztem.

Nem hinném, hogy a gyerekeimnek baja lenne.

Azt mondjuk jelezte, ha nem tetszett neki. :)

2016. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát Wagnerrel talán én is nehezen békültem volna ki, ha azt kellett volna hallgatni.
2016. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az pont nem volt, de Sosztakovics meg Richard Strauss igen. :)
2016. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) normál esetben sem az őrjöngőben hallgatom a koncertet, szóval a könyökléstől nem aggódom, soha egyetlen taszigálást nem kaptam
2016. febr. 8. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, pocakod még nem lesz, mozogni tudsz, és ha nem vagy nagyon fáradékony, akkor biztos jól fogod érezni magad. Kéthónaposan én is simán mentem volna, de amire el akartam menni, az akkor volt, amikor már 34 hetes voltam, akkor meg már inkább nem mentem, már nagyon nagy volt a hasam, hulla voltam, és olyan helyen volt a buli, ami elég rosszul szellőzik, és tudtam, hogy nagyon sokan lesznek. Így már nem mentem el. De ennyire az elején simán elmentem volna.
2016. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyobb pocival már én sem mennék, a koncerteket is füldugóval hallgatom, szóval szerintem ő sem örülne neki. :)
2016. febr. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!