Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanám de az apuka ellenzi?!

Megtartanám de az apuka ellenzi?!

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Terhes vagyok. 3 napja tudtuk meg a baratommal es egyaltalan nem volt betervezve. Be van ijedve es nem all kesz az apasagra. Vannak koztetek olyan anyukak, akiknek a parja (ex parja) ugyanigy volt megis fordult a kocka es orultek a babanak? Vagy ellenpelda akiknek az akkori parjuk lelepett a hir hallatan?


2016. febr. 7. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem volt betervezve, gondolom védekeztetek.
2016. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

számtalan olyan eset van, ahol apuka bepánikol, még tervezett gyermeknél is, és otthagyja az asszonyt is egyedül a "bajban" tekintve hogy a helyzet a leendő anyukának is új...

sajna ezeka ffiak is, mint egy gyerek, hatni kell a kis lelkivilágukra, segíteni őket az apává érésben.LOL

2016. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

mi lenne velük haborúban..

elfutnának, és hagynák a párjukat hátra..

kevés Férfi van.

2016. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Én meddő voltam elvileg úgy sikerült be a baba. Én szerettem volna már párom még nem. Nagyon nehéz volt az a pár hét, mindenáron abortuszt akart. Aztán tényleg egyik napról a másikra változott meg a hozzáállása. Bocsánatot kért és még ultrahangokra is elkísért. Könnybe lábadt a szeme mikor 5D-be meglátta a kislánya arcát. Sőt már szülésnél is bent akar lenni és támogatni engem.
2016. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nalunk sem volt tervezett, sajnos nem lett jo vege, elhagyott minket , most 8 honspos a baba. De o a mindenem igy megerte !!!!
2016. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

24 leszek a nyáron a baratom is annyi. Dolgozunk egyutt elunk 2 eve, iden 4 eve leszunk egyutt. Igazabol szo nincs arrol, hogy elhagyna. Marad akkor is ha megtartom. De ezt nemtudom elkepzelni. Azt mondja, hogy nem fontolgatja azt, hogy maradjon e vagy se mert nagyon szeret csak attol fel h megvaltozik a kapcsolatunk ha megszuletik a baba. Nincs felkeszulve egy gyerekre, ezt hajtogatja. Azt mondja h adjak neki idot. Mondtam h rendben de egyebkent nagyon szeretjuk egymast meg a jovonkent is egyutt kepzeljuk el. Nem tudom rola elkepzelni, hogy lepattanna ezmiatt. De azt sem szeretnem, hogy ugy maradjon h kozbe nem akarja a babat.

Rengeteget kell beszelgessunk a temarol szerintem.

2016. febr. 8. 07:19
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát mindenesetre lesz 9 hónapja, hogy szokja a gondolatot :-)
2016. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnem, hogy boldog legyen velem es a babaval meg persze az eletunkkel. Nagyon szeretem!!
2016. febr. 8. 08:49
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen tartsd meg a babát. Ha elvetetnéd, életed végéig bánnád.

Az teljesen természetes, hogy ilyenkor az apuka vagy az anyuka megijed. Még az is megijed, aki tervezi.

Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, 3 napig tartott mire megnyugodtam, teljesen bepánikoltam. Utána elkezdtem rendet tenni a fejemben, végiggondoltam, mi lesz a jó abban, hogy anyuka leszek.

A férjem (akkor még csak párom) eleinte nem parázott, de aztán ő ijedt meg. De fel sem merült, hogy elvetessük.


Szerintem adj egy kis időt a párodnak, ez most csak arról szól, hogy hirtelen rászakadt egy nagy adag felelősség, és megijedt. Szerintem sok negatív dolgot hallott (nem tud majd aludni, nincs szex, innentől csak a baba számít, ő nem...stb.) és ezektől fél, de a pozitív részt (milyen lesz, amikor először a kezében tartja, amikor rá mosolyog...stb) még nem gondolta végig.

Hidd el, nem lesz itt semmi baj.

2016. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!